Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Beko kombinált hűtőt merjek...

Beko kombinált hűtőt merjek venni? Milyen márka, mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Én mosógépet vettem tőlük, körülbelül két és fél éve. Elsőnek eltört benne valamilyen dolog ami a dobot tartja, folyamatosan ugrált. Megjavítattuk a párommal (még garanciás volt). Utána pont miután lejárt a garancia, elkezdett folyni, és persze mivel a garancia nem volt érvényes már rá, ezért fizetnem kellett volna a javíttatásért.

Azóta vettem egy LG-t, a Beko mosógépet pedig eladtam kb. 20k forintért. Én személyszerint soha többet nem veszek semmit a Beko márkától, de ez a te döntésed.

2021. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég alja márka....

Válasz inkább bármi mást...

2021. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ennél találtam méretben akkorát amekkora megfelelt volna, elfogadható áron. Csak emiatt gondolkoztam el rajta.

De érdekes ez a márka, nagyon megoszlanak a vélemények róla.


#2 Szerinted milyet érdemes venni, melyik megbízható?

2021. aug. 29. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Beko: török (Olcsó márka, annyit érdemes tőle várni. Nem rosszak de ha van az embernek kicsit több pénze jobban megéri egy jobb márka)

Hűtő?


No Frost -os

Samsung, LG

Nem top márkák de megbízhatóak és jók.

Van egy 15 éves LG vagy lehet öregebb. Horpadt itt ott de amúgy kutya baja.


Német márkákért vannak oda sokan, én annyira nem hidaltam le tőlük.

De hát kinek mi..., Mosógépben is nagyon jók, TV -ben is.

Ezeket preferálom :)

2021. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Teljesen jó, ha nem a legolcsóbb típust keresed, mert az még csak nem is török, hanem kínai minőség a márkán belül.
2021. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!