Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » AEG vagy LG mosógépet lenne...

AEG vagy LG mosógépet lenne érdemesebb választani? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Az inverter motor ugye adott. Az AEG nagyon szimpi, viszont hallottam olyat, hogy nem mos tisztán és hangos eléggé a centri. LG gépek elvileg nagyon megbízhatóak és nagyon szépek, túl mély gépet nem szeretnék, keskeny kivitelre utazok. :D 130 körüli összegre gondoltam maximum. Úgyhogy Ti melyik márka mellett tennétek le a voksotokat?

Mosási teljesítmény, zaj, programok alapján nektek mi az elvárt?


Őket néztem:


[link]



[link]



Köszönöm, ha megírjátok a véleményeteket! :)



2021. szept. 26. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Eldzsí legyen szerintem

Jobb mint az aeg

2021. szept. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, az AEG mosógépben azért egy magasabb szintet képvisel.

Azt nézd meg, h Direct driveos-e a motor, az LG az. Azaz nincs hajtáslánca, a dobot közvetlenül hajtja a motor.


Én egy éve vettem, akkor a sajár max 120-as keretembe nem fért bele AEG csak felültöltősben, de azt nem akartam.

LG lett, hasonló ahhoz, amot linketél. Én szeretem, bajom nincs vele, eddig mindig kimosott.

Egyedüli “baja” hogy ha nagyon megszívja magát a ruha, akkor nehezen vagy nem centriz. Eddig 2x fordult elő, mindkétszer a kádkilépőm (jó régi) is benne volt. Azóta selejteztem azt.


Amúgy ilyenkor megállt, kézzel kicsavartam, és azonnal centrizett utàna.

2021. szept. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

"Egyedüli “baja” hogy ha nagyon megszívja magát a ruha, akkor nehezen vagy nem centriz."


Elég érdekes hiba... pontosan tudja a masina, hogy mennyi víz (súly) került bele, de smucigok voltak olyan motort rakni hozzá ami el is bírja. Hát így nyíródnak ezek a cuccok ki, egyszerűen alul vannak tervezve, vagy ha úgy jobban tetszik, akkor hazugság van rácímkézve.

2021. szept. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hiba, az előző lg-m 19 évesen ment a kukába, mert a dob része elrohadt és nem lehetett kapni . Így újra lg-t vettem mert 19 év nem rossz.


Mindkettőn bizonyos esetben (ha szőnyeget mosunk) és nem tudja a dobban lévő ruhát ugY elhelyezni hogy centrizeskor ne verjen szét semmit akkor nem centriz.


Ha nagyon szőnyeget akarunk centrizni akkor ruhák mellé tegyük be és menni fog az esetek 99 százalékában.

2021. szept. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy a #4 írja. Az a probléma, hogy az a kádkilépő vizesen bő 3 kilóra megszívta magát, és nem tudta a mellé rakott többi ruhával együtt úgy elhelyezni, hogy egyenletes legyen.


Amúgy korábban anyámé volt, amikor mondtam ezt neki ő is mesélte, hogy a felültöltős AEG sem mindig tudta kicentrizni… Csak erről nekem nem szólt… 🤣

Azóta vettem másik kádkilépőt, semmi gond vele.

2021. szept. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lássátok be, ez ruhamosógép, nem szőnyegmosó. A 19 éves gép pedig a 19 évvel ezelőtti elavulási iskolák szerint gyártódott, nem a ma kaphatóak szerint :)
2021. szept. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az Aeg valóban hangosabban centriz, sokkal kevesebb a program rajta, amik vannak, azok pedig egyedileg nem is módosíthatóak. Plusz, amit én nagyon hiányolok belőle, hogy a program végén nem lazítja át a ruhákat, csak leáll a centrifuga és kész is.

Nekem LG van, a 30 perces gyorsmosáshoz simán engedi a 40 fokot, 1400-as centrit, plusz az intenzív funkciót.

Elég sok gépet próbáltam már, egy sem volt olyan, aminél lehetett volna módosítani a fentieket. Nyilván lefelé lehetett…

Egyszóval: LG!

2021. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!