Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nem nagyon találok erről a...

Nem nagyon találok erről a gyümölcsprésről véleményt. Jó ez, vagy teleshoppos átverés inkábB? Jobb ez mint a klaszsikus gyümölcscentrifúgák? (kompaktabb verziót szeretnék)

Figyelt kérdés
[link]

2021. szept. 27. 11:07
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha kompaktabb kell, akkor indifferens, hogy ez milyen. Nekem nem ilyen volt, hanem álló mixer, de az nem érte meg az árát, működnek ezek is ugyan, de mind gagyi. Az enyém alig volt használva, fél év után mint a traktor, olyan hamgos lett. Vettem helyette más márkát, rendes üzletben, igaz, hogy drágább volt, de megérte.
2021. szept. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez tök más elven működik mint a többi, és kompaktnak is tűnik, ez is álló, nem?
2021. szept. 28. 07:51
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Álló ez is, de nekem nem az a fajta van, ezt akartam ebből kihozni. Ilyen teleshoposat nem vennék többet. Ettől még lehet jó, de ezért az árért szerintem lehet jibbat venni, vagy akár kicsit többért.
2021. szept. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!