Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Beko mosógép tönkrement?

Beko mosógép tönkrement?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatban még mostam vele és a következő adaggal már nem indult el. Semmit nem reagál, nem tölti a vizet, nem forog a tárcsa, csak világít a funkció jelzés. Mi lehet a baj?
2021. okt. 7. 18:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én is használtam beko mosógépet mert olcsó volt és milyen szuper aztán sokal vacakabb volt mint az elődje a Samsung vagy az LG.jelenleg egy bosch van az szuper ára nincs egy rossz szavam sem.
2021. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Most egy 60ezer forintostol mit vársz ? Nekem sütő van ár teljesítményben isteni, illetve egy kozepdraga mosogató gép és megintcsak tökéletes. De 60ezerert olyan amilyen.
2021. okt. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem program hibás, hanem a kapcsolója döglött be, nem indul el, azt mondta az ismerős hogy nem érdemes javítani ezzel a hibával se.
2021. okt. 11. 13:50
 14/21 anonim ***** válasza:

Én már 3-szor megbántam, hogy BEKO mosógépet vettem. Rövid program nincs rajta, a mosókapszulát nem mindig oldja fel, annyira víztakarékos.

Gondolkodom, hogy lecseréljem. Ennyi pénzért vehettem volna inkább Whirpoolt.

2021. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A mosókapszulát kell elfelejteni. Önbecsapó marketingtrükk.Egyébként elsőnek kell a gépbe dobni, hogy alul legyen és rögtön megkapja a vizet ahogy tölti bele a gép.
2021. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Tudom így csináltam, ahogy leírtad utolsó, de alig oldja fel, pedig 2 órás programon 40 fokon mosok
2021. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A kapszula-t nem a gép oldja fel
2021. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Akkor felejtsd el azt a vackot. Eleve sokkal drágább mintha kimérnél pont ugyanannyi, ugyanolyan mosószert.
2021. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Vettem új mosógépet és az lg mellett döntöttem. Remélem bírja majd pár évig.
2021. nov. 10. 19:36
 20/21 MJozsi44 válasza:

Szia!


Hogy jött be az LG mosógép? A szerelö azt ajánlotta, bár designra nekem a Candy sokkal jobban tetszik...

2023. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!