Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért van egy sütő ventilátora...

Miért van egy sütő ventilátora hátul bal oldalra tervezve? Ugye általában ez középen helyezkedik el.

Figyelt kérdés
Hívtam a gyártót is a kinézett elektromos sütővel kapcsolatos kérdéseimmel, de erre csak azt mondták az ügyfélszolgálaton, hogy csak így tervezték, de szerintem ennek biztosan van valami értelme. Jobban keringeti a hőt esetleg? Köszi!
2021. okt. 13. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Van balos, van jobbos, meg van középen. A tiéd azért balos, mert olyat vettél.

Ha pl. van grill mechanika benne, az elfoglalhatja a helyet a hátoldalon. De ha épp a tiédben nincs, a modellsorozatban lehet hogy a belső tér lemezét nem szerették volna típusonként eltérőre kialakítani emiatt. A minél kevesebb különböző alkatrész csökkenti a gyártási költségeket.

A többi kérdésed is hasonlóan érdekes lehet, mik voltak azok?

2021. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem vettem meg, szokásom vásárlás előtt rendesen tájékozódni, ez gond? Engem valóban érdekelt a többi kérdésem is, de azokra nagyjából meg is kaptam köszönöm, még ha irónia volt akkor is.
2021. okt. 13. 12:29
 3/7 Szirty ***** válasza:
Ahogy az előttem "szóló" írta igencsak erősen lehet a dolognak gyártástechnológiai oka.
2021. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Esetleg ha valamelyikőtök rányomna, hogy rossz kategóriában van és a moderátorok pedig áttennék a sütés, főzés rovatba, akkor hátha találnék egy felhasználói véleményt. Bár ha nem jobb, hanem kb.ugyanolyan mint aminek középen van, akkor is ez lesz. Csak jobb lenne ha jobb lenne, mert annyira nem tetszik, de akkor legalább a pozitívuma megszépítené!:D
2021. okt. 13. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
A sültcsirkének mindegy honnan fúj a szél.
2021. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megkeveri a levegőt akkor tök mindegy.
2021. okt. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szirty ***** válasza:

"...hátha találnék egy felhasználói véleményt"


Azt nem tudod elfogadni válaszként hogy a ventilátor helyét nem a sütő használatának fizikai körülményei alapján határozták meg, hanem egy olyan mérnöki kompromisszum eredménye amit gyártási szempontok alapján kellett kötni?

2021. okt. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!