Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért jelez hibát a mosógép,...

Miért jelez hibát a mosógép, ha nem hibásodott meg?

Figyelt kérdés
Miután lefut a mosási program és a centrifugázás is, a mosógépemen kigyullad a piros hibajelző gomb, ami a használati utasítás szerint azt jelenti, hogy nem centrifugáz, de ez nem így van. Mindent megcsinál rendesen, a centrifugázással sincs probléma, mégis pirosan világít a gomb. Mi lehet a probléma (Whirlpool AWE 4519)?

2021. okt. 13. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg több hibalehetőséget jelez ugyanaz a gomb
2021. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De semmilyen hiba nincs. Normálisan lefut a program, mos, öblít, centrifugáz.
2021. okt. 13. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a szűrőt kellene tisztítani?
2021. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt még nem néztem, mert nem olyan régen tisztítottam ki (akkor is alig volt benne valami), és nem is gondoltam, hogy lehet összefüggés, de holnap leellenőrzöm. Fel fogok majd hívni egyébként egy szerelőt, csak érdekelt volna, esetleg van-e valakinek valamilyen tippje, vagy találkozott-e már hasonlóval.
2021. okt. 13. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
2021. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!