Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ki mire használja az aprítógépet?

Pici Hölgy kérdése:

Ki mire használja az aprítógépet?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy BOSCH MMR08R2 aprító gépet. 11000,-Ft most. Tájékozódni szeretnék mi mindent lehet vele aprítani és megéri-e ezt a pénzt. Lehet-e használni kis mennyiségre? Pl. a habverője 1 db tojást fel ver-e? Alkalmas-e dió aprításra?

2021. okt. 27. 11:06
 1/5 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%
Én legtöbbször csak pürésítettem vele, de pl. a tormát is nagyon szépen aprítja (kicsit kellemesebb, mint reszelni), vagy káposztát a káposztás tésztához (persze sokszor kell megtölteni, de nekem így is jobb volt mint reszelni vagy késsel összevágni).
2021. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóm van, nemrég pl. tócsnihoz aprítottam vele össze a nyers krumplit, épp tegnap meg törött babhoz a főtt babot (én pürésen szeretem).
2021. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Botmixert vegyel amihez van aprító
2021. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Száraz kenyeret szoktam morzsának aprítani.
2021. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Megvetted? Nekem van ilyesmi gépem, de nincs hozzá habverő lapát kiegészítő. Nem tudom külön lehet ilyen univerzálisat venni? Vagy ha a késekre lehetne tenni valamit? Szerintetek átalakítható, hogy tojás habverésre jó legyen?
2022. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!