Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik szárító gép jobb a...

Melyik szárító gép jobb a kondenzációs vagy a hőszivattyús?

Figyelt kérdés
2021. nov. 13. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Mindegyik tönkre teszi hosszútávon a ruhákat.
2021. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt találsz néhány információt a választáshoz:

[link]

Leginkább a „Típus” fejetben.

2021. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Mindenképpen a hőszivattyús szárítógépet ajánlanám. Energiatakarékosabb, s csak egy dugalj szükséges hozzá, mert ő egy tartályban gyűjti a vizet. A kondenzációsnak pedig nincs tartálya. Számomra az AEG márka vált be, inkább arra érdemes még fifyelbi, hogy nagyobb kapacitású legyen mint a mosógéped. Remélem segítettem, igyekeztem a kérdésedre válaszolni! Szép napot!
2021. nov. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kondenzációs is tartályba gyűjti.

Arra figyelj, hogy minden programnál lehessen állítani a szárítási szintet. Pl. nekem az Aeg gépen csak a pamut és a szintetikus programnál lehet állítani, a többi nem szárít teljesen szárazra.

2021. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem nekem lenne. Párom a tesóival az anyukájuknak szertnének venni.

Whirpoolt márkát néztek hőszivattyúst. Ezért kérdeztem melyik fajta jobb. Köszönöm a válaszokat.

2021. nov. 16. 18:49
 6/8 anonim válasza:
Nekünk kondenzácios van, nincs vele gondunk. már vagy 5 éve működik gondtalanul. Csak a vizet kell kiöntenünk minden szárittás után. Amugy lehetne a elfojóra is csatlakoztatni,de nem gond ha nincs rákötve. Kb 2-3óra alatt száritt meg egy adagot.függ a ruha nedvességétöl.
2021. nov. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem kondenzációs ÉS hőszivattyús siemensem van, tökéletesen működik már 6-7. éve. Ha nem mindegy a szárítógép fogyasztása, akkor a hőszivattyús megoldások felé kell gondolkozni.
2021. nov. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm maradtunk a hőszivattyúsnál már meg is rendeltük
2021. nov. 22. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!