Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az indesit szárítógépen hogy...

Az indesit szárítógépen hogy lehet beállítani a fokot ha digitális kijelzőm nincs???

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
hasznalati utasitas?
2021. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt értem, hogy nincs kijelzője, de hogy típusa se legyen, ez elég szokatlan dolog.
2021. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A tipusa: YT CM08 8B


Használati utasításba semmi nincs róla írva

2021. nov. 20. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:

De pontosan mi az amit meg szeretnél valósítani?

Ez kondenzációs szárító, azaz a levegőt olyan módon szárítja, hogy két hőcserélő közt hőmérséklet különbséget idéz elő, a rajtuk átvezetett levegőből kicsapatva a párát, majd a száraz levegőt visszaeringeti a ruhákra. Az hogy eközben a levegő melegszik, és ezáltal a ruhák is, csak mellékterméke a folyamatnak, és nem a célja.

2021. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fokot nem lehet állítani egy gépen sem
2021. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Olvasztja a ruhákat, vagy miért hiányzik neked az állítás?
2021. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát én még nem hallottam olyan szárítógépről, amin a hőfokot lehet állítani. Még digitális kijelzőset sem. Mire lenne jó? Nem melegítéssel, páraelvonással szárít a gép. Bár tény, hogy kissé melegíti a ruhát, hiszen a magasabb hőmérsékletű levegő több párát tud raktározni.
2021. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!