Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van egy 15 éves Indesit...

Pjozsi69 kérdése:

Van egy 15 éves Indesit IDL40-es mosogatógépem, amiben elakad a program. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben olyat produkál, hogy a program szépen elindul, megy is, de nem ugrik át a következő részekre (öblítés, majd szárítás), hanem csak mosogat, mosogat, mosogat. Általában a 45 perces programot használok, de volt, hogy egy óra hosszáig hagytam menni, de nem jutott el az öblítésig. Mi lehet a gond? Tudok rajta segíteni? Nagyon nem akarok már rákölteni, megette már a kenyere javát.

2021. nov. 23. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Anyáméké ilyen, x idő után továbbtekerik és meg can oldva
2021. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

"Tudok rajta segíteni? Nagyon nem akarok már rákölteni, megette már a kenyere javát."


Ha nem akarsz rá költeni, akkor tekerj.

2021. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
A gond a 15 év.
2021. nov. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
El van dugulva, egy alapos tisztítás kell neki.
2021. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Első és másodiknak: nincs hová tekerni. A programválasztónak 4 állása van: 3 mosogatási program és egy öblítés, de szárítás nélkül. Tehát, ha tekerek, akkor csak egy másik mosogatási módra tekerhetek. Vagy egy öblítésre, de akkor nincs szárítás.
2021. nov. 23. 13:33
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha befejezi az öblítést, kapcsold ki, nyisd ki az ajtót, megszárad.
2021. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"de akkor nincs szárítás."

De van törölgetés.

2021. nov. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mikor takarítottad ki utoljára? Megmozgattad mostanában?
2021. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
3 havonta takarítom. Tegnap szétszedtem a vezérlő részt, amennyi csatlakozót lehetett lehúztam, kihúztam, kapott kontakt-sprayt, utána vissza minden. Ezt követően tökéletesen működött! De még csak egyszer mosogattam vele.
2021. nov. 26. 12:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy érintkezőpárnál (relénél, vagy kapcsolónál) érintkezési hiba volt, és ezt megszűntetted. Ügyes voltál!
2022. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!