Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirpool vagy Beko mosógépet...

Whirpool vagy Beko mosógépet vegyek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 13. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
En azt hasonlitanam ossze, hogy mennyit fogyaszt (aram es viz), mennyi ruhaterhelest bir, tud e szaritani es mennyire hangos. Egyebkent kb mindegy, csak legyen kiterjesztett garancia ami nemcsak 1-2 evig el, mert pont ennyi idotartamra tervezik oket...
2021. dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Whirpoolt ne, másikat nem ismerem. Más márkák ki vannak zárva? Pl: AEG több fajta al-márkája?
2021. dec. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Lg
2021. dec. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
bekot semmiképp sem. whirpoolt nem ismerem,egy bosch mosogép nem lenne jobb.
2021. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Egykutya! Volt Beko mosogatógépem, és mikor szivattyút kerestem hozzá, akkor Whirpool-géphez valókat találtam, ami pont ugyanúgy nézett ki mint ami az enyémben volt. Szóval közösek az alkatrészeik.

Whirpool felültöltőset ne vegyél, mert pár hónap után már rozsdásodik a teteje mindegyiknek. Egyébként olyan 10 évet bírnak ki tapasztalatom szerint, akkor halt meg egyik napról a másikra a vezérlése, más gond a rozsdát leszámítva nem volt.

2021. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Mindegyik egyforma , én lg-t ajánlottam de pl a szivattyuja az ugyanaz mint az indesit szivattyúja, ami meg egyezik a Miele szivattyújaval :):):)

Felesleges markahunek lenni bár én 19 év lg mosógép utan újra azt vettem. Sajna 19 éves géphez nem volt alkatrész

2021. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
71%
Whirlpool-t tényleg ne.
2021. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én viszont nagyon is ajánlom, tapasztalatból, nekünk az előző mosógépünk, és a mostani is Whirlpool felültöltős, tökéletesen bevállt!

Az előzőben egyszer a dob körüli tömítőgyűrűt kellett kicserélni, pár ezer Ft volt csak, aztán ment tovább, összesen 12 évig volt jó! A mostani is már 12 lesz januárban, ebben 3 éve a szivattyút kellett kicserélni, alkatrész + munkadíj = 13 ezer Ft, alig 20 perc munka, és azóta is működik tovább! Mellesleg a szerelő megemlítette, hogy az ilyen gépeket manapság már csak 7 évre tervezik a gyártók, szóval ha annyit kibír, akkor már nyert ügyed van. Az előzőn semmi nem volt, ezen viszont tényleg van egy 3 cm hólyagos rozsdafolt, de az se csak úgy magától, hanem valamikor valami vegyszer marta fel!

Akárhogy is, én tapasztalatból bátran ajánlom a Whirlpool-t, a Beko-tól viszont kissé óckodunk, ugyan nem volt még semmi Beko gépünk itthon, de egy török márka nem valami bíztató, főleg egy amcsival szemben!

2021. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csakhogy tudjad kedves előző: a felültöltős mosógépnek nincs dob körüli tömítőgyűrűje mivel az egész dob a víztér része.
2021. dec. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8-as vagyok. Akkor nem tudom, mi volt az, de tisztán emlékszem egy marhanagy gumikarikára, mint cserealkatrész!
2021. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!