Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosó-szárítógép egyben mennyir...

Mosó-szárítógép egyben mennyire jó? vagy jobb ha külön van a két gép?

Figyelt kérdés
2021. dec. 16. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Na végre, eddig a héten senki nem kérdezte meg!
2021. dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
40%
Nem jó, a családban nincsenek jó tapasztalatok vele. Nekünk külön van a kettő, mindig teljesen megszáradnak a ruhák, könnyű takarítani a szűrőt és hamar kiszárad a szárítógép.
2021. dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Én sokkal-sokkal jobban imádom, mint a két külön gépet. Nem értem, miért szólják le sokan.

Régen külön gépeink voltak, ott kellett ülni fölötte hogy mikor rakhatom át egyikből a másikba, arról nem is beszélve hogy 2x akkora helyet foglalt, 2 gépet kellett bekötni, tisztán tartani, stb stb.

A mostani gépünket imádom, reggel bepakolom a szennyest, délután elrakom a szekrénybe a tiszta, száraz ruhákat, ennél kényelmesebb nincs a világon.

Ha valaha tönkremegy, csakis ilyen "2in1" gépet fogok venni helyette.

2021. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Külön!!!
2021. dec. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Volt 2-in-1 gépünk - a szárítási eredmény fasorba sem volt a külön szárítógép pihepuhaságához képest.
2021. dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Nekem volt. Lehet, hogy én csináltam valamit rosszul, de szárítás után büdösek lettek mindig a ruhák. Külföldön éltem fél évig albérletben, ott két külön gép volt, ott soha nem lettek büdösek a ruhák szárítás után.
2021. dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Nekünk külön van, de van, hogy két kis mosást egybe teszek be szárítani.
2021. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Egyben van. Samsung, 2 éves. Tökéletesen működik, semmi probléma nincs vele. Akinek nem vált be, az nagy eséllyel nem jól használja. Legtöbbször az a hiba, hogy a mosási és a szárítási kapacitás nem azonos, de benne hagyja a 8 kiló mosott ruhát az 5 kiló szárításara alkalmas gépben.
2021. dec. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 asteck válasza:
42%
Nekem is egyben van, imádom. 8-as írta le jól mi lehet a helyzet azoknál akiknek nem vált be.
2021. dec. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Írni olvasni ált. sulis szinten tudó emberektől nem lehet többet várni.
2022. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!