Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen csomagolásban érkezett?

Milyen csomagolásban érkezett?

Figyelt kérdés
Rendelt valaki mostanában a MM-től hűtőszekrény? Milyen csomagolásban érkezett? Hétfőn vettem át a hűtőt és csak fólia csomagolás + hungarocell volt rajta. Elég fura, mert nem a legolcsóbb hűtő volt. Tavaly vettem egy olcsó hűtőt máshonnan és azon még plusz karton is volt. Ennyire spórolnak a csomagoláson? Köszi a válaszokat.

2022. jan. 6. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a sütőt és a mosogatógépet is csak így szállították ahogy írtad, és szerencsére nem volt vele semmi gond.

Át kell nézni nincs-e rajta sérülés, ha nincs akkor no problem. :)

2022. jan. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont az a problémám, hogy a csomagolás alatt (nem látható helyen) volt sérülés. Már az is felmerült bennem, hogy esetleg újracsomagolt terméket küldtek ki. Köszi a választ.
2022. jan. 6. 08:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Dolgoztam ilyen helyen ahol a visszakuldott arut kellett ujracsomagolni. Elofordulhat.
2022. jan. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!