Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógépet ajánlanátok...

Milyen mosógépet ajánlanátok az 50-100eFt kategórián belül; érdemes outletben keresgélni vagy esetleg használtat venni?

Figyelt kérdés

5 fős családba használnák.

Nem árt, ha tudja:

- 5-8 kg ruhatöltet,

- ideális esetben intelligens súlyérzékelés alapján adagolt vízmennyiség használat,

- legalább 1000-1200 fordulatos centrifugálási lehetőség.

És az sem baj, ha a víz és az elektromos energia tekintetében gazdaságosan működtethető.



#vásárlás #mosógép outletből #használt mosógép vásárlása #olcsó mosógép
2022. jan. 6. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
2022. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felmész árukeresőre és rászűrsz a kritériumaidnak megfelelő gépekre.


Segítek, már csak egy kattintás:


[link]


Használtat semmiképp nem vennék, ki tudja belülről mennyire ette meg a vízkő + 0 a gari rá.

2022. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2es vagyok


Nem kell megijedni a viszonylag noname márkáktól sem, nekünk Candy a mosógépünk 4 éve tökéletesen üzemel.


Beko a mosogatógépünk, 3 éve semmi baja.

2022. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Candy max itthon noname, régebbi a cég, mint a nagypapám
2022. jan. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket. Ezeket már néztem és az árukeresővel is kutakodtam. Félreérthetően fogalmaztam a kérdésben, mert olyan válaszokra (is) számítottam, hogy pl.:

- "2 éve vettünk egy xxx márkájú, yyy típusú gépet. Ezt meg azt tudja, megérte az árát, nekünk bevált, ... stb."

- "Nekünk a családban egy aaaa gyártmányú, bbbb típusú gép van. Ilyen és ilyen okok miatt nem vált be, nem ajánlom."


*1.: Esetleg ismered is a Bauknecht márkát?

Megvallom, én csak mostanában, mosógép keresgélés kapcsán találkoztam ezzel a névvel. Nem tudom, mennyire jó a márka belföldi szervizháttere, alkatrész ellátottsága; hogy milyen a meghibásodi aránya, stb. Az nekem is szembetűnt, hogy a hasonló tudású, számomra ismertebb márkákhoz képest kedvezőbb az áruk.


*2.: "Használtat semmiképp nem vennék, ki tudja belülről mennyire ette meg a vízkő + 0 a gari rá."

Teljesen igazad van. Bár ha használtat vennék, azt is valamilyen szervizből, kereskedésből venném, ahol -feltételezem értékesítésbe adás előtt átnézték és- garanciát is adnak rá. Még ha nem is annyit, mint egy új gépre. Szóval nem magánszemélytől vennék, ha használtban gondolkodnék.

2022. jan. 6. 11:18
 6/6 anonim válasza:
100%
Használt gépek közül csakis Miele-t érdemes venni, és azt is csak olyan műhelytől, akik rendesen fel is újítják, kicserélik a kopó alkatrészeit és kipucolják a gép belsejét (tehát vízkőtől, belerohadt retkektől nem kell tartani, a nemesacél üst is tökéletesen megtisztítható), adnak rá minimum 1 év garit, vállalnak szervizelést (mielegépes szakik pl.). Igaz, így sokkal drágább, mint magánszemélytől venni marketplacerol, de még így is belefér az általad megadott büdzsébe. Viszont ezek általában 5-6 kilós gépek, ha nem elég neked annyi, mert egyszerre ipari mennyiségű ruha felgyűlik mindig, akkor nem ez a jó választás. A 100 ezer alatti gépeik régebbi alap modellek, nincs túl sok extra funkciójuk, de az általad leírt kritériumokat kb tudják, 1200-as centri alap, stb. Az alkatrész ellátottságuk nagyon jó, 20-30-40 éves gépeikhez is vannak alkatrészek, mert ilyen idős gépek is simán üzemelnek felújítás után, azért ez jelent valamit. Manapság egy 2-3 éves csapágyas bekot vagy indesitet kidobsz a kukába, mert a dobházát se lehet szétszedni, nem lehet javítani... Rohadt nagy szemétség ez, mert amúgy ezek a bóvli gépek se túl olcsóak.
2022. jan. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!