Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Új mosógép beszereléséhez...

Új mosógép beszereléséhez segítség?

Figyelt kérdés

Minden világos, csak az nem, kell-e valamit csinálni a mosógép aljával. Kiemeltük alóla a a hungarocellt, amin feküdt, és elvileg még vízszintezni kell csavarokkal (ha a csavarozás nélkül se billeg, muszáj babrálni vele?) Ennyi?


Csak mert kivittük a 12 éves régi rosszat a fürdőből, és egy bazinagy kör alakú hungarocell volt alatta. Pedig szerelő rakta be.


2022. jan. 8. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mosás közben se billeg, akkkor jóvan úgy ahogy van.

Ha mégis billeg akkor meg tekergess a csavarokon.

2022. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A dobrögzítő csavokat kell még kivenni (ha van).
2022. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tartozik hozzá használati útmutató, amiben le van írva az üzembehelyezés pontos menete. Én először azt nézném meg.
2022. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A dobrögzítőket kicsavaroztam az útmutatónak megfelelően. Alapvetően mindenben követtem a rajzot, csak az elején nem volt világos, ahol még a hungarocell kicsomagolását mutatja. Távolítsd el a felsőt, oldalsót... és két rajz is illusztrálja, hogy távolítsd el az alsót is.

Mindez persze értelemszerű. Csak nem értettem, miért közli 1a és 1b rajzon is ugyanazt, hogy vedd le az alsó hungarocellt, ráadásul mindkét képen máshogy néz ki az alsó hungarocell. Mellesleg amit leszedtem alsót, nem olyan elrendezésű, mint az ábrákon. De lehet, ez valami általános kicsomagolási útmutató, nem specifikus. De azért felvontam a szemöldököm.

2022. jan. 8. 14:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem kell alá hungarocell.
2022. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hungarocell sehol sem kell. Mosógép beállít a helyére, majd először a két ellentétes sarkánál jól megmozgatod. Ha mozog, nem egyenes. Akkor jön a lábakkal a játék. Utána vagy vízszintmérővel, vagy pl egy pohár vizet rakosgatva is meg lehet nézni, egyenes-e.
2022. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Megmozgattam a sarkainál, de nem billeg. Remélem, nem lesz gond.

2022. jan. 8. 16:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd az első centrizésnél kiderül. Ha elmozdul a helyéről, lehet állítgatni.
2022. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!