Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Siwamat xt1050 mosógép nem...

Siwamat xt1050 mosógép nem enged le, mit tehetek?

Figyelt kérdés
kitisztogattam amit minimális szétszereléssel elértem legalábbis, indítottam új programot de így is villogás az endnél nem enged le

#xt1050
2022. jan. 15. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Te a mosógéptől kéretőzöl?
2022. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs eldugulva a lefolyó?
2022. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elvileg nem, a falban lévő plusz csőben neki nem láttam állni vizet, a padlón levettem fedelet és öntöttem vödörből vizet simán lefolyt.
2022. jan. 15. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen problémám másfajta mosógéppel.


Első lépésben megkerestem a leeresztő mágnesszelepet és raktam rá egy multimétert. Amikor a program a leeresztéshez ért, megláttam, hogy akkor feszültséget kapcsol a szelepre (nálam ez 230V volt ), tehát a program jó, a vezérlési rész oké.


Ezután vettem egy mágnesszelepet a boltan és kicseréltem.

Azt kellett csak megnéznem, hogy hány utas ( van 1 és 2 utas mágnesszelep ) szelepet kell cserélni.


A legolcsóbbat vettem anno, és már 4 éve működik.

2022. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!