Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gáztűzhelyből folyamatos,...

Gáztűzhelyből folyamatos, gyors kattogó hang jön?

Figyelt kérdés
Rendes állásban vannak a gombok, a gázcsap is elzárva, mégis folyamatos, gyors, kattogó hang jön a gáztűzhelyből (nincs elektromos opció rajta). Mitől lehet ez?
2022. jan. 16. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahogy hül úgy "zsugorodik", teljesen normális jelenség.
2022. jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem volt bekapcsolva már legalább 2 napja, hozzá sem nyúltunk.
2022. jan. 16. 10:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Húzd ki a konnektorból.
2022. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 krisszalai ***** válasza:

Nem elektromos :)


Mozgatására mi történik?

2022. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nem elektromos :)"

Ezt miből gondoltad? Ja, tudom, most az a rész jön, hogy azt írta hogy nincs elekrtomos opció. Az nincs, de szikragyújtás az igen, és az ütemesen gyorsan kattog. Ezért tanácsoltam hogy húzza ki. De szerintem már megtette.

2022. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 krisszalai ***** válasza:
Igazad van! Most jutott eszembe, nekünk olyan gáztűzhelyünk volt, aminek a sütő részét szikra gyújtotta! Felül lehet nem is volt gyújtása, erre nem emlékszem. Akkor egyértelmű :)
2022. jan. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kihúztam (a szikragyújtó valóban elektromos), de nem szűnt meg. Végül kiderült, hogy nyitva volt a gáz, annak az elzárásával egyből megszűnt. Azóta nem volt ilyen probléma viszont, lehet van valami baja az eszköznek?
2022. jan. 23. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk.
2022. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!