Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bosch mosogatógépnél a sótartá...

Bosch mosogatógépnél a sótartályban kellene víznek is lennie, ha már használva volt pár hetet? Ha nincs benne víz, kell hozzá adni?

Figyelt kérdés

Nemrég lett véve és most vette észre anyu, hogy nincs benne víz, csak só. Elolvastam a leírást, és az első üzembehelyezéskor vizet, majd utána megfelelő mennyiségű sót kell beleönteni.

De eddig nem írt hibát a gép, hogy gondja lenne, szóval lehet ez a normális, csak amit nem tudok, hogy aki beüzemelte rakott-e vizet bele só feltöltésekor.


2022. jan. 16. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, kell bele víz. Viszont ha hasznaltatok, akkor most kéne lenni benne....
2022. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vadiúj gépnél először fel kell tölteni a sótartályt vízzel és úgy beleönteni a sót. Ilyenkor a só kiszorítja a víz nagy részét. Ha csak só ment az üres tartályba, az szerintem nem jó, mert akkor beleköthet a só.

Nekem is Bosch gépem van, most direkt megnéztem a tartályt: a tetejéig víz van benne és kb. a feléig van a só. Víz mindenképpen kell, hogy legyen a tartályban, hogy oldódjon a só.

2022. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor töltök bele.
2022. jan. 16. 20:26
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

#2-esnek külön, hogy meg is nézted.

2022. jan. 16. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!