Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit csináljak egy biztonsági...

Mit csináljak egy biztonsági szelepnél folyó bojlerrel?

Figyelt kérdés
Két hete szereltek fel nálam egy Hajdu 50 literes boylert délután. Még az nap este telefonáltam nekik, hogy folyik a bojler a szelepnél, nem csöpög, hanem folyik, mire észrevettem szinte úszott a fél fürdőszoba. Jöttek is vissza késő este, rátettek egy átlátszó kis csövet a szelepre, azt bele a mosdóba, és ennyi volt. Azt mondták, ha nagyon folyik, egyszerűen csak húzzam ki a bojlert a konektorból. Akkor azt mondták, jönnek vissza pár nap múlva ellenőrzésre. Azóta elérhetetlenek, nem veszik fel a telefont, ha felveszik nagy nehezen, majd visszahívnak azt mondják, és megbeszéljük. De nem hívnak, többszöri hívásomra nem válaszolnak. Én nem értek hozzá, egyedül élek, idős nő vagyok, a férjem elhunyt. A bojler még garanciás bőven, két hete vették meg a vízszerelők, el is hozták, felrakták, beüzemelték.
2022. jan. 31. 14:18
1 2
 1/15 Szirty ***** válasza:

Akkor is folyik ha nem fűt (tehát kihúzod az áramellátást).

Bár az hogy nem csak csöpög arra utal hogy akkor is folyik. Ha így van, akkor ki kell cseréltetni garanciálisan a biztonsági szelepet.


Ha nagyon nem akarnak jönni a fogyasztóvédelem emlegetése ösztönzően hathat...

2022. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2022. jan. 31. 14:48
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is a biztonsági szelepet kell kicseréltetni. Gondolom azt is ők hozták.
2022. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

Nem lehet hogy fordítva szerelték be a visszacsapó szelepet?

Merre mutat rajta a nyil?

2022. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Lehet hibás a biztonsági szelep de inkább arra gyanakszom hogy nyomáscsökkentőt is kellett volna beszerelni a biztonsági szelep elé.
2022. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sikerült elérnem őket, csütörtökön délután kijönnek.
2022. febr. 1. 12:35
 7/15 anonim ***** válasza:
na kiváncsi vagyok mi lesz a hiba
2022. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudnak jönni, mert covid-osok állítólag. Majd hétfőn érdeklődjek, hogy meggyógyultak e.
2022. febr. 3. 13:49
 9/15 Szirty ***** válasza:

"Sajnos nem tudnak jönni..."


Na most miért nem lepődök meg? :-/

2022. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Keress egy másik szerelőt aki megcsinálja.

Ezeknek meg mondd meg hogy feljelented őket a NAV-nál.

2022. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!