Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tegnap este rendeltünk az...

Tegnap este rendeltünk az EMAGról egy hűtőszekrényt megfelelő árban. Ma reggel megnéztem, és felárazták elég durván. Így melyik árát kell kifizetnem, ha hozzák?

Figyelt kérdés
Vagy ez az EMAG részéről ilyen "csel", hogy úgy érezzük milyen jól jártunk, hogy tegnap este megrendeltük mert másnap már 60-70 ezerrel több?
2022. febr. 10. 06:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell fizesd amelyik áron rendelted. Azon nem fognak módosítani , ami már kiszállítás alatt van.
2022. febr. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Annyiért amennyiért akkor megvetted
2022. febr. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos ki kell hogy ábrándítsalak, nem kötelesek kivinni, ha tévedés miatt volt jelentős eltérés az árban, szerintem nem is fogják.
2022. febr. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez jelentős àr külömbsèg. Jól àtolvastad? Nem csomagolàs sèrült, bontott, ilyesmi?
2022. febr. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy nevezik, hogy akció! Amilyen áron rendelted, azon kell kifizetned.
2022. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Idézek a felhasználási feltételekből ( [link]

Megrendelés: a Vásárló Weboldalon található egy vagy több Termék vonatkozásában vételi ajánlatot tesz az Eladónak, amelyet az Eladó e-mail útján küldött visszaigazolásban elfogad vagy elutasít (...)

1.3.1. A Megrendelés leadása után a Vásárlóhoz e- mail útján érkezett automatikus rendszerüzenet a Megrendelés rögzítéséről tájékoztató jellegű, és nem jelenti a Megrendelés Eladó általi visszaigazolását (első rendszerüzenet).

Az Eladó és Vásárló közötti Szerződés akkor jön létre -akkor válik a Vásárló által tett ajánlat Eladó által elfogadottá -, amikor a Vásárló e-mail útján megkapja az Eladótól a Megrendelés elfogadásáról vagy elutasításáról szóló visszaigazolást (második, visszaigazolásról szóló üzenet). (...)

2022. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

AZ csak rajtad múlik hogy átveszed ha esetleg drágábban viszik ki.

De majd küldenek emailt hogy mikor és mennyiért fogják vinni.

2022. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A megrendelés visszaigazolásnál a termék árának fenntartott rovatban szereplő összeg a mérvadó. Mi nem tudjuk mi van ott, neked kell megnézned.
2022. febr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ahogy rányomtam a megrendelés gombra, rá egy pillanatra kaptam a telefonszámomra üzenetet, hogy jövőhét hétfőn hozzák és az az ára is oda van írva amivel megrendeltem a hűtőt.


De csak úgy hirtelen a semmiből ma reggelre 66ezer forintal több lett ez a termék az oldalon.


Semmi nem volt oda írva hogy hibás, vagy sérült lett volna..

2022. febr. 10. 08:49
 10/13 anonim ***** válasza:

"De csak úgy hirtelen a semmiből ma reggelre 66ezer forintal több lett ez a termék az oldalon."

Nem értem mit izgulsz hogy az oldalon mennyi.

Az a lényeg, a neked küldött dokumentumokban milyen ár szerepel.

Bakker, amikor tankoltam egyszer, kifizettem, és mire visszamentem a kocsihoz, felment a bentin ára. És? Van ilyen. Sőt, lesz is.

Akkor cseréltek árat amikor rendeltél?

Vagy akkor rendeltél, amikor árváltozás volt?

Ha visszaigazolták neked az árat, az se garancia arra, hogy annyiért megkapod. Bármikor bármire hivatkozva elutasíthatják a rendelésed mielőtt kifizetted volna. És te nem fizettél semmiért.

A rendelési visszaigazolás csupán ajánlattétel. Ha közben elfogyott a raktárkészlet, vagy leesett a teherautóról egy, vagy bármi, és már csak magasabb áron tudják beszerezni, akkor nem fog semki azzal foglalkozni, hogy te már beleélted magad az olcsóbb árba.

Ha már kifizetted, csak akkor van rögzítve az ár, de ugyanúgy előfordulhat hogy kifogyott, vagy bármi, és azon az áron nem tudják teljesíteni, a rendelés sztornó, pénzt visszaadják, szia.

2022. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!