Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik a legjobb robotporszívó?

Melyik a legjobb robotporszívó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Szerintetek melyik a legjobb robotporszívó? Ami a macska szőrt is jól felszivja



2022. márc. 9. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekünk Xiaomi van, elégedettek vagyunk vele.
2022. márc. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Helló. Az attól függ milyen árkategóriában gondolkozol. Igazából egy jó robotporszívónak nem kottyan meg a macskaszőr persze függ attól, hogy a macska szőre milyen. Amúgy én is a Xiaomikat szoktam javasolni, de konkrét típust majd akkor írok ha az árkategóriát megadod.
2022. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Max 300euro-ig gondoltam.

Eddig enis a Xiaomikat és a Rowentat lestem

2022. márc. 9. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Az most mennyi ft-ban kb? 120ezer körül? Ekkora árban van most kb az új Xiaomi Vacuum Mop 2 Pro. Ez nem rég jelent meg és igen jó robot mert az elődje a Mop Pro is egy jó robot volt. Szépen takarít, kiváló lézeres navigáció, nagyon sok szoftveres funkció valamint tud feltörölni is ráadásul a mopját rezegtetni is tudja ami még hatékonyabb feltörlést eredményez. Több mint valószínű, hogy a macskaszőr se gond neki persze lehet kicsit sűrűbben kellene üríteni a portartályt.
2022. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen annyi.

Köszönom szépen a segítséget!:) valószínűleg a Xiaominál döntök.

2022. márc. 10. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen remélem hasznos volt a válaszom! Majd írd meg légyszi ha döntöttél, hogy mit veszel mert érdekelne! :D
2022. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!