Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Öblítőszer oldja a pillanatrag...

Öblítőszer oldja a pillanatragasztót?

Figyelt kérdés
Van egy ősrégi Electrolux mosógépem. Az adagoló tartályba egy ponton megrepedt, így az öblítő azonnal kifolyt. Most pillanatragasztóval megragasztottam a repedést. Oldani fogja az öblítő vajon? Tudom, ideje lenne az egész gépet kidobni, tervben van az is. Sajnos pótalkatrész sincs már hozzá. Egy ewt 1011 amúgy.
2022. márc. 16. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Vízálló pillanatragasztót használtál?
2022. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Inkább valami ilyet használtam volna, ha "tartós" megoldás kell. Amit ilyennel ragasztok az jobb, mint az új. Elég masszív tartást tud adni, főleg, ha nem spórolsz vele. Bár az se mindegy mi is a gond.

2022. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Általában nem oldja, legalábbis a hagyományos, "ciános" pillanatragasztókat nem. Ha mégis elenged, akkor hobbiboltokban kapni kis kiszerelésű, nem vízoldékony műanyag ragasztókat. Vagy barkácsboltban kapsz kétkomponensű, komoly ragasztót, de a jó választáshoz vszeg tudni kell a ragasztandó műanyag típusát. Ez utóbbi megoldás lesz a legtartósabb, segítnek az áruházban.
2022. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Bontásban lehetne nézni hozzá fiókot. Amúgy a pillanatragasztok nem vizállóak, és a legtöbb műanyaghoz NEM ideálisak.
2022. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szakboltban vegyél két komponensű gyantát!

Amit adnak

1500 forintot csak megér.

2022. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pp K40 az anyag
2022. márc. 16. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!