Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi történik akkor, ha elzárják...

Mi történik akkor, ha elzárják a vizet, de nem járt le a mosógép?

Figyelt kérdés
Ma elindítottam egy mosást, erre a program közepén elzárták az utcában a vizet, mert olyan jellegű munkát végeznek, ellenben a mosás nem fejeződött be, ilyenkor mi a teendő? Úgy gondoltam nem nyúlok hozzá, mert a melósok azt mondták kb 2 óra hosszáig nem lesz víz.

2022. márc. 31. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Elv magától leáll ha nem tud vizet levenni, de te is meg tudod állítani. Ha tudod hogy van már víz akkor nyomsz egy tovább gombot
2022. márc. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Ezek a korszerűek már érzékelik hogy nem tud vizet szívni.
2022. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
A nem korszerűek is érzékelik a víznyomás hiányát. Ha lesz megint víz, mehet tovább.
2022. márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Én inkább leállítanám és kivenném a ruhákat, mert esetleg koszos víz jön egy ideig.
2022. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!