Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lelehet tölteni custom content...

Lelehet tölteni custom contentet USB-ről letöltött sims 4-re?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy? Mert nekem nem sikerül

2022. máj. 4. 16:33
 1/1 anonim válasza:

USB-ről letöltött...? Tehát az USB-n volt a sims, és csak áttetted a gépre? Nem teljesen értem ezt.


Mindenesetre elvileg ugyan úgy kell, mint minden másik játékba. Ha már futtattad a játékot, akkor valahol kell lennie egy mappának, amiben a mentések, screenshotok, stb. vannak. Ez általában a C-n van a dokumentumokban, Electronic Arts néven, azon belül Sims 4. Itt olyan mappákat kell látnod, mint pl. "cache", "cachesrt", "saves", "screenshots", "tray", most csak egy párat mondtam. Ha ilyet látsz, jó helyen vagy.


Itt keress egy olyan mappát, hogy mods. Ha nem látsz ilyet, akkor szimplán csinálj egy " mods " mappát. Ne tegyél semmi mást a nevébe. Ebbe a mappába tölts le CC-t. A kiterjesztésre figyelj. .zip, .7zip és hasonló formátumokban a játék NEM olvassa a CC-t. Csomagold ki; .package, .ts4script, hasonló formátumokban kell legyen.


Arra is figyelj, hogy .ts4script kiterjesztésű fájlokat ne tegyél egy-két almappánál mélyebbre. Az összetartozó fájlokat ne szedd szét. (Tehát ha van egy "peldamod.package" meg egy "peldamod.ts4script" ami a "példa mod" modhoz való, akkor a két fájlt tárold egy helyen, ne szedd szét őket. Gondot okozhat, ha külön vannak. ) Egyszerű CC-t (ruha, haj, berendezési tárgyak, stb.) tehetsz 3-4 almappába, de ha 5-6 mélységbe mész, akkor lehet, hogy a játék már nem fogja olvasni.

2022. máj. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!