Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Samsung WiFi-s klímát szeretné...

Samsung WiFi-s klímát szeretnék telefonnal vezérelni. A smartthings alkalmazással próbálkozom de a klímát, mint eszközt sem tudom hozzáadni az alkalmazáshoz. Sok mindennel próbálkoztam eredménytelenül. A router ZTE Speedport. Van ötletek?

Figyelt kérdés

#WiFi-s klíma
2022. máj. 7. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Samsung tv nekem pl egyből felajánlotta, hogy vezérli a klímát is.

Keress rá a típusára, és töltsd le a hozzávaló appot....

Illetve lehet nincs is rajta a hálozatodon a klíma, akkor először a klímát fel kell léptetni a wifire.

2022. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem Midea van, de az úgy működik, hogy először AP módba kell kapcsolni a távirányítón egy kombináció lenyomásával, akkor elkezd egy wifit sugározni, arra kell felmenni és ott tudod konfigurálni a saját wifidre. Ha felment, onnantól látja az app.
2022. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az AP módig eljutok, de se IOS sem Android eszközről nem fejezi be a klíma hozzáadását az eszközökhöz .
2022. máj. 7. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felmentél az AP-ra, a telefon böngészőjét nyisd meg és írd be a klíma IP címét, bejön egy konfigurációs oldal amin rá kell akasztani a klímát a saját wifidre. Ha ez megvan, akkor felmegy a gyártó szerverére és az app azon keresztül éri el (tehát minden adatot amit mér a klíma kimegy külső szerverekre).
2022. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A klíma IP címe : 0.0.0.0

A smartthings - én keresztül lehetne telepíteni, de a végén hibát ír ki.

15-200

2022. máj. 7. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

9. oldaltól ha iPhoneod van.

2022. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, de mivel újabb a készülék csak a Smartthings - el tudnám használni.

Avval meg nem boldogulok.

2022. máj. 7. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!