Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen klímát ajánlanátok?

Milyen klímát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem igazán értek nő létemre ezekhez a klímás dolgokhoz :) de az biztos hogy nyárra valamit ki kell találni mert ez a hőség már most durva legalábbis nekem biztosan. Van egy szoba cicám aki kinti is és benti is a szobám ablakán közlekedik de őt a szobámbòl ki nem engedhetem mert kutyus is van a házba és nem tűrik meg egymást. Ezáltal a szobám ajtaja mindig csukva van. Szeretnénk be szereltetni a lakásba ezt a felszerelhető, drága klímát ( mondtam nem értek hozzá :D) de sajnos így sok értelmét nem látnám a dolgoknak mert a szobámba a hideg nem jönne be. Bármilyen tippet ötletet nagyon szívesen fogadnék ki mit ajánlana. Szòba jöhet esetleg ez a vízzel tölthető klíma is de fogalmam sincs melyiket érdemes beszerezni ami valòban jòl hűt.

2022. máj. 10. 13:27
1 2
 1/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
A vízzel, jégakkuval, vizes szivaccsal meg vizes itatós anyagokkal működő eszközök inkább léghűtők, semmire sem jók,sokat fogyaszt és 2- max 3 dokot hűt fél méteres távolságban, plusz az is melegszik. Léteznek olyan megoldások, hogy kettőt lehet egy rendszerre kötni úgy tudom, de ezt úgy kellene, hogy kihívsz egy klímaszerelőt és megmutatod, megmondod mit szeretnél.
2022. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az szuper lenne köszi :)
2022. máj. 10. 18:06
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Redőny van az ablakokon? Ha nincs, először azt próbálnám meg. Amióta redőnyök vannak az ablakaimon, szinte sose volt szükség a klímára. Igaz, éjjel nyitva van minden ablak, bukón.
2022. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen van de sajnos semmit nem ér nagyon meleg van a lakásba :(
2022. máj. 12. 14:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Inverteres klíma. Ez kell neked. Ezeket vizes, jeges, szivacsos, permetezős "klímákat" felejtsd el. Nem véletlenül olcsók: nem érnek semmit.

Hívj egy klíma szerelőt, megold mindent.

2022. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mondanál valamit ròlla? Kíváncsi lettem :)
2022. máj. 12. 15:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
4. Akkor tényleg a klíma a megoldás. Csak előtte jobb volt tisztázni, klímásként sokszor látom, hogy nincs redőny az ingatlanon, ilyenkor először a redőnyt szoktam javasolni. Plusz a mennyezet, fal szigetelése is sokat jelenthet, bár ez már nagyobb beruházás.
2022. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretnénk be szereltetni a lakásba"


Itt azt hiszem nem megoldható a szigetelés. Belső szigetelés felejtős!


Ha valami normálisabbat veszel fűteni is tudsz vele.


https://www.youtube.com/watch?v=8RgIxJsaydU

2022. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha csukva van az ajtó, a split klíma sem fog érni szinte semmit a másik helyiségben. Vagy kénytelen leszel a szobádba is szereltetni egyet vagy mobilklíma. Utóbbinál is gondolni kell viszont a kivezetésre, a csövét valahol ki kell juttatni, különben visszafújja a meleget.
2022. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De az nem káros ha mondjuk csak egy kis szobába szereltetek be klímát? Mármint tudom hogy állíthatò a hőfok de nem tudom mennyire egészséges úgy hogy csak egy helyiség van vele hűtve
2022. máj. 14. 18:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!