Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Klíma beállításában segítség?

Klíma beállításában segítség?

Figyelt kérdés

Az új klíma tavaly nyár végén lett beszerelve, használva még nem volt.


Gree GWH12AGB-K6DNA1A/1


Én totál nem értek hozzá, bekapcsoltam, 23 °-ra raktam, megy egy órája, de szinte semmit nem hűlt, a levegő sem túl hideg amit kifúj…


2022. máj. 14. 09:50
1 2
 11/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mindenesetre ugyanazt a szervízt kell hívni és reklamálni náluk, még az is lehet, hogy megoldják gariban.
2022. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hívd aki beszerelte mert ez szerelési hiba
2022. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ehhez csak gratulálni tudok! Erre a felhasználásra minek a klíma? Hosszú távra veszed, kifizetsz 300 ezret és meg sem bizonyosodsz róla, hogy rendesen működik? Hűtőközeghiány, fel kell tölteni mérleggel, grammra pontosan, persze csak a szivárgás javítása után, különben felesleges hozzányúlni. Ingyenesen meg kell csinálnia a telepítő cégnek, persze, ha még létezik és nem nyomják rád a telefont.
2022. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, és télen mire használtam volna a klímát? Fűtöttem volna inkább azzal?🙂
2022. máj. 15. 07:50
 15/19 anonim ***** válasza:
Én a 7 vagyok, nem az utolsó. Én is azért kérdeztem, hogy használtad-e télen, hogy meg lett-e járatva néha. A fűtéshez is a hűzőközeget használja a berendezés, tehát láthattad volna ha probléma van. Lehet hogy már a beszerelés másnapján elengedte a gázt. Jobb lett volna azonnal alaposan megjáratni teljes terhelésen, hogy ha gondja van, adja ki. És télen is meg kell járatni néha. Én a régi lakásomban a konvektorokat 2-3 hetente bekapcsoltam 5 percre nyáron is, így ősszel nem kellett egy órát vacakolni vele.
2022. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, nem mondták…

Felszerelés után 2 órát mennie kellett (többet ment)…

2022. máj. 16. 07:36
 17/19 anonim ***** válasza:

engedd el, hivd ki a szervizt..

Nem kellett bekapcsolgatni semmit se tettél tönkre..

A gáz vagy a gép hibája vagy szerelési hiba amiért elment..

A szerelőnek kellett volna nyomáspróbáznia de tudja hogy mivel a nyomáspróba az egy inverz próba, (vákuumot csinál és nézi hogy tartja e) de ehhez várni kell több órát nem vár, hanem megcsinálja átadja.. Tudja hogy ha baj van majd vissza kell mennie, ezt beleszámolta.. Tehát nincs gond, hívd ki őket megcsinálják,99.99 százalékban a kötésnek lesz baja, hiszen a kültéri nyomás alatt érkezett meg, (abban volt a gáz), tehát az jó. a beltériben szinte semmi sincs az szinte sohase hibás, így 99.9999%ban a 4 kötés közül valamelyik a rossz.. Ennyi.

2022. máj. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Holnap vagy szerdán jön 🙂
2022. máj. 16. 21:19
 19/19 anonim ***** válasza:
Na kivi leszek mi vó't.
2022. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!