Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Philips lattego 2200 kevesebb...

Philips lattego 2200 kevesebb kávét ad, mint amit beállítunk rajta. Érdemes megnézetni?

Figyelt kérdés

Én nem kavezok, de nekem is olyan, mintha újkorában többet adott volna, a szülők szerint meg 100%,hogy kevesebbet. Egyél több vizet kell beallitsanak ahoz, hogy a jó adag legyen.

Ami nekem furcsa, hogy a kép oldala gőzöl picit, erre nem emlékszem, hogy új korában csinálta volna, de ők se tudják.

A gép kb 5-6 hónapos és minden tisztítást, szűrő cserét időben megkapott.


2022. máj. 15. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt q gépet, de nem lehetséges, hogy simán át állították az adagot rajta? Nekem Jura-m van, azon simán át lehet állítani a kávé és a víz mennyiséget is.
2022. máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát azt tudom, hogy a tetején ahova a kávészem bemegy ott lehet állítani azthiszem a darálás finomságát, de a víz adagot elvileg kijelzon kell beállítani, de még azt megnezem. Csak kitettem a kérdést hátha valaki járt már így. :) nehogy rossz irányba nyomja el a vizet
2022. máj. 15. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet programozni a mennyiséget.


[link]

2022. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, nem írtam: ezzel a legmagasabb mennyiséget tudod beállítani. Tehát 3/3 adagot. A 2/3-os és 1/3-os adagokat ő visszaosztja majd ez alapján.
2022. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!