Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mire figyeljek mosogatógép...

Mire figyeljek mosogatógép vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Mi legyen benne mindenképp, tapasztalatokra is kíváncsi lennék. Mennyire függ a márkától a vásárlás, honnan érdemes venni ami fogyasztó barát stb. Igazából minden érdekelne.

Sose volt még mosogatógépem.

Neten olvasgattam különböző oldalakon de tényleges véleményekre/szempontokra is kíváncsi lennék hogy minél tájékozottabb legyek a megvételekor.

Azt tudom hogy olyat szeretnék amibe nagyobb húsleveses lábas is bele férjen :D eszméletlen sokat mosogatok napi 6-7×is ha nem dolgozok. Ha melózok itthon vagyok du.3-4óra körül de akkor is legalább 3 mosogatás van. Ha nem mosogatok sokat nagyon felgyűlik és akkor órákat mosogatok, ezért is szeretnék egy mosogatógépet mert rengeteg időt vesz el konkrétan másra nincs is időm/erőm takarítás szempontból. Laikusként gondolom olyasmi kéne amibe a boltokba kapható tabletták bele férnek de hangsúlyozom egyáltalán nem értek ehhez csak gondolom ez is egy szempont lesz de ha leírjátok ezeket nagyon megköszönném!❤️



2022. máj. 23. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom mekkora neked a "nagyobb húsleveses lábas", de a mosogatógépekre nem jellemző, hogy a tényleg nagy lábasok beleférjenek, mert nem forog tőlük a lapát.

Eleve 12 személyest vegyél és a 4 literen felüli lábasokat felejtsd el, a fazekakat, amik magasabbak pláne, mosogatógép szempontjából.

Gyakorlatilag tányérokra, evőeszközökre tökéletes, az üvegpoharak már kétségesek, mert azoknak jó részét a mosogatószer megmarja, holott már mindegyiket próbáltam. A műanyagokat nem szárítja meg, azokat kézzel kell eltörölni, fát (fakanalat, vágódeszkát, fatálat) nem tehetsz bele.

Nekem a legolcsóbb, teljesen egyszerű Indesitem van 15 éve - miközben az ugyancsak Indesit mosógépem egy rakás szar volt - és problémamentesen működik (Ezt most gyorsan lekopogom!)

Emellett rengeteget mosogatok kézzel.

2022. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

60cm, 12 terítékes gépet vegyél. Bosch, whirlpool elég megbízható márkák, nehéz hibázni velük.

Ha gázzal állítod elő a melegvizet (vagy ház-központi) akkor olyat vegyél, amire melegvíz is köthető. Sok villanyt spórolsz.


Sajnos nem minden üveg bírja a gépet, nekem a teszkós poharak mind bemattultak, de pl az ikeásoknak semmi bajuk. Fényesek maradtak.

2022. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Látom hogy nem mostani kérdés, de azért leírom hátha valaki idetéved még.

Azt hiszem 60 cm Gorenje mosogatógépem van. Ha valakit pontosan érdekel szívesen megkeresem a típus számot. Tökéletes és simán belefér nekem egymás mellé alulra két nagy húsleveses lábas , úgy hogy még mindig fér mellé ugye az evőeszköz mosogató tartó és tányérok. Plusz ugye a felső polc ahova szoktam tenni a poharakat , tészta szűrőket ilyesmi. Hatalmas a belseje. Mostam már benne mindent, meg fakanalat is. Nekem mindent meg is szárít utána teljesen szárazra. Soha semmi nem sérült benne. Minden tökéletesen tiszta és száraz lesz. Mióta megvan ( egy éve ) nem is mosogatok kézzel. Tepsiket is be szoktam tenni .

2022. szept. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mégnem vettünk gépet időközben másra is kellett költenünk, most megakarom várni a black fridayt hátha lesz valami jó akció meg addigra jön össze a pénz is :) addig is szívesen várok minden véleményt!

Annyival lettem okosabb hogy az aqua stop nem ártalmas dolog panelba egyes oldalakon ajanlották is.

Utolsó ha megírod a típust meg köszönném szimpinek tűník hogy ennyi minden bele fér :)

2022. okt. 9. 15:56
 5/5 anonim válasza:

Neharagudj hogy csak most reagálok. Én írtam a 3-as választ.

[link]

Nekem ez a típus van :) Imádom a mai napig.

2022. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!