Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyiért lehetne eladni?

Anett324 kérdése:

Mennyiért lehetne eladni?

Figyelt kérdés

Van egy Whirlpool tdlr 6230l felültöltős mosógépem.

Februárban vettem 2 év garancia papírokkal. (93000ft)

Sokat nem mostam vele.



2022. máj. 24. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
45
2022. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Hirdesd meg. Amennyiért elviszik, az volt a jó válasz.
2022. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Talán 60 ezerért elviszik, de érdemesebb magasabb árat megadni a hirdetésben.
2022. máj. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most 105 ezerért lehet venni újonnan 2 év garanciával, és 5 év motorgaranciával (ami gyári, szóval a tiédre is van még 3 év). Én ezt az infót kihangsúlyoznám, és azt mondanám, hogy 70-ért vihetik. Ezt lealkudják 65-re, te közlöd, hogy a szállításban semmilyen mértékben nem tudsz segíteni, és 60-ért el is viszik.
2022. máj. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Én is 45-55-öt mondanék.

Most adtunk el csomó dolgot, nagyon nehezen mentek el.

Van ez emberekben egy olyan hogy ha kihozod a boltból már csak a felé éri. Még le sem vetted róla a csomagolást, még úgy is! Aztán ha kibontotad és használtad, már csak a felének a felét. Ha van rajta valami sérülés, akkor a felének a felének a felét se...

Kevés az az ember aki reálisan látja, hogy mit vesz, mire veszi, mennyir ér az a termék és mennyit ad érte.

Mindenki az eredeti ár 30%-ért karcmentes, csak kipróbált, gyári állapotú, 3 év garis terméket akar, amire még te is adsz 5 év garit. Ezt olvassák a neten, hogy így kell csinálni.

2022. máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: hát igen, viszont sokat számít a szövegezés is hozzá. Kicsit drágábban is el tudjuk adni (a szart is), ha igényesen van megfogalmazva. Borsodban nem mindig ér többet az igényes szövegezés, mert csak összezavarja őket :D De általában elmondható, hogy számít.
2022. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Van ez emberekben egy olyan hogy ha kihozod a boltból már csak a felé éri."

Ez érthető, ha én pl. boltban akarnám megvenni, akkor nem a hirdetéseket böngészném.

És ha hirdetésről akarok vásárolni, akkor nyilván nem bolti áron szeretném, ezzel mindenki így van szerintem.

Nem áll senki vigyázzba arra, hogy ott van a számlán 93 ezer.

2022. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: én a számlákat amúgy is elengedném. Sosem abból indulok ki, hogy ÉN mennyiért vettem, hanem hogy MOST mennyibe kerül, vagy ha már nem kapható, akkor mi volt a legutolsó ismert ára. Lehet, hogy én 50 ezerért vettem valamit, amit 1 évvel később 200 ezerért árulnak, akkor nem fogom 25 ezerért eladni :D Mert megnézem, hogy most mennyi, rászámolom, hogy 1 éves, nincs rá garancia, de újonnan 200 lenne, akkor 140-ért meghirdetem, és alkudhat belőle.
2022. máj. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!