Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hűtőt ilyen enyhe mozgatás...

Hűtőt ilyen enyhe mozgatás után mennyi idővel kapcsolhatom be?

Figyelt kérdés
Előrefelé kihúztam kb 3 métert, hogy mögötte ki tudjak takarítani leengedés után. Miután minden megszáradt és visszatoltam a helyére mennyit várjak a visszakapcsolással?

2022. jún. 4. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
miért kéne várni?
2022. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az szamit, h ha kimozditod a fuggoleges allasbol. Magyarul megdontod valamelyest, peldaul szallitasnal.


Ez esetben nem kell varni.

2022. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyi volt, hogy a hátul van 2 kereke, így ahhoz, hogy előre húzzam egy nagyon kicsit, pár centit megemeltem az elejét, így volt egy kicsit megdöntés.. ez még belefér? egy 4 óra a biztonság kedvéért?
2022. jún. 4. 16:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell varni.
2022. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A probléma inkább akkor jelentkezik, ha járművön szállítva elfektetik, és még mondjuk hideg is van. Az olaj oda folyik ahova állítva egyébként nem, és a dermedt állapotáben nehezen csorog vissza.

Ha nem döntötted 45 foknál mélyebbre, semmi probléma nem lesz. Ha elfektetted, visszaállítod, és vársz vele egy órát. Hidegből behozva többet, hogy át tudjon melegedni.

2022. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem kell várni. Szállítás után csak azért ajánlatos néhány órát várni a függőlegesbe állítás után, hogy biztosan odaérjen a helyére a kenőanyag. Kis megdöntés esetén erre nincsen szükség, nyugodtan bekapcsolhatod. Persze ha megnyugtat, várhatsz négy órát, jóval több az, mint elég :)
2022. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! :)
2022. jún. 4. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!