Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirpool mosógépek megbízhatób...

Whirpool mosógépek megbízhatóbbak lettek már az évek során?

Figyelt kérdés
2022. jún. 25. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

régen jobbak voltak


Amugy müködnek most is rendesen, de valahogy a mostani gépeik elporladnak


Nekem 4 éve lett véve új mosógép (felültöltős) már rohad a nyitható része


vagy vékonyabb vagy szarabb anyagból csínálják, nem tudom, de egyszerüen elporlad a lemez

tuti azért van hogy 5 évente vegyünk újat

2022. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy minimum 9 éves van. Előtte nem volt vele gond, de másfél éve szerelni kellett és a napokban lerobbant megint.
2022. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Olyan nehéz dolog most mosógépet venni. Bosch gépeket nézek, Samsung is és Whirpool is szóba jött. Bosch felé húz a szívem, de a másik két márka gépei között is lenne tetszetős.
2022. jún. 25. 15:54
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem az első kb 9 évet bírt, aztán egyik napról a másikra se kép se hang. Az új szintén Whirpool , fél évesen már ennek is elkezdett rozsdásodni az ajtaja, és a gyártó nem is vállal rá garanciát, mert ráfogja a felhasználóra, hogy minek hagyja nyitva? Akkor le lett kezelve, és még úgy ahogy bírja. Egyszerűen spórolásból nem csinálnak neki megfelelő alapozást.
2022. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

második vagyok, nálam amúgy vsz saját hibámból ment tönkre. Szerintem túltömtem. Meg nem vízkőtelenítettem.

Mégsem akarok több Whirpoolt, mert most vannak jó funkciók a többi márkánál.

2022. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És milyet tervezel vásárolni? Van elképzelésed?
2022. jún. 25. 22:42
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem most előltöltőset fogok venni, mert több progam van. Samsungokat nézegetek főleg, de igazából még nem tettem le végleg a voksomat a márka mellett.

Mindenképp olyat szeretnék, aminek van gőzölés funkciója, és nem okos (wifi vezérelhető). Nem szeretném azt se ha késleltethető lenne. Az viszont jó lenne, ha lenne aquastop. És persze tudjon mosni minent, pamutot, gyapjút (fura, hogy ez mostanra ilyen opcionális lett).



Egyelőre azon agonizálok leginkább, hogy hány kilós legyen. Egyszemélyes a háztartás, de néha mosok nagyobb dolgokat (ágynemű). De jobb lenne mégis minél kisebbet venni és gyakrabban futtatni inkább.


A másik dilemma az energiatakarékosság. Sokan panaszkodtak arra, hogy a nagyon eco-k nem mossák ki rendesen a ruhát, de gondolom ők is túltömik. :D

2022. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Abban igazat adok, hogy a túl takarékos valóban nem mos elég vízzel, és sokszor csak pacsmagol. Pedig én az előírt mennyiséget sem tettem bele.
2022. jún. 27. 11:31
 9/15 anonim ***** válasza:

Samsung, LG...


Most Bosch van. Egyből kétszer, először meg utoljára is...

Se nem olcsó se nem mos rendesen, de legalább hisztis is.

Leghalkabb volt a kínáltban de jóval hangosabb mint az előző jóval hangosabb...

Ja és egy pohár vízben akarja elmosni a ruhákat és van rajta 1 órás meg 3,5 órás program. Mindkettő után büdös marad a ruha. Ha vizet töltök rá a mosószer adagolóba ahol egyébként szívja is a vizet akkor az egy órás program is kimossa a ruhákat, de egy 10-15l t bele kell nyomni, különben nem jó. Ha végez akkor meg diszkréten egy 120db sípolással tudatja hogy a halott is felébredjen.


Előző kettő samsung volt. Első 7 évet bírta, a második bírja 5 éve de elköltöztünk és ott hagytuk az új lakóknak díl miatt. Már nem mi használjuk. Asszonynak volt vágya egy Bosch, azóta mérges hogy nem beszéltem le róla. Annyiba került mint 2 samsung együtt.

2022. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért a 7 év nem olyan sok. Lehet megjavíttatom mégis a régit.
2022. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!