Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért adott olyan hangot a...

Miért adott olyan hangot a mosógép mintha egy motor indult volna be a lakásban?

Figyelt kérdés

2 éve vásárolt felültöltős electrolux mosógép, 2 főre használt.

Az imént olyan hangot adott kímélő program használata alatt mintha beindult volna egy nagy motor a lakásban, kb frászt kaptam, rohantam kihúzni a konnektorból. Fel is nyitottam, nem füstölt. (egyszer már gyulladt ki albérletben 1000 éves mosógép nekem :’D, lehet karmisztikus)


Tavaly novemberben költöztünk ebbe a lakásba és nagy meglepetésünkre a mosógépkiállásnál nem volt konnektor, hosszabbítózni kellett, majd pár hete megcsináltattuk a villanyszerelővel, hogy vitt oda áramot, de addig hosszabbítóról ment. Gallyra vághatta a hosszabbítózás? Vagy az odavezetett áram?

Nem merem újra beindítani.


2022. júl. 11. 14:44
 1/2 anonim válasza:
Lehet hogy kevés ruha van benne. Ha letapad az egyik oldalára,akkor nincs kiegyensúlyozva forgás közben, ez adhatja a hangot. Próbáld ki több ruhával. Ha mondjuk nagyméretű törölköző van benne, az magába szív rengeteg vizet és a súlya is nagy lesz. Nem szerencsés 1 törölközőt mosni például magában.
2022. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Tényleg valamivel kevesebbet tettem bele mint szoktam (persze azért nem egy szem törcsit) nem gondoltam hogy ez gond lehet, de akkor leszivattyúzom és dobok be hozzá még valamit.
2022. júl. 11. 16:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!