Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van hőszivattyús szárítógéppel?

Figyelt kérdés
Márka, típus érdekelne. Melyiknek van kellemetlen "gépszaga" az első néhány szárításkor?

2022. júl. 18. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Candy, remekül teszi a dolgát. Annyi, hogy fűt mint állat, mármint a gép oldala is forró lesz, amit átad a szobának. Télen nem gond, annyival kevesebbet megy a fűtés, nyáron viszont alig bírja kompenzálni a szerencsétlen légkondi, ami így dupla fogyasztás. Már csak azt nem értem, hogy honnan jön ez az eszméletlen sok hő, mert a hőszivattyúsnak azt valahonnan fel kell vennie, azaz hideg lesz ott ahonnan felveszi, de sehol sem érzem a hideget. Pedig egész biztosan hőszivattyús.
2022. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D Köszi!
2022. júl. 19. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem AEG van, jön a meleg belőle ez tény, de mivel csak télen használom amikor odakint nyirkos az idő, így ez nem probléma.

Egy kis szaga mindegyiknek van, de 2-3 szárítás után elmegy.

2022. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! :)
2022. júl. 19. 12:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Aeg van, teljesen elégedett vagyok vele 4 éve.
2022. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. júl. 19. 22:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!