Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen porszívót ajánlanátok?

Milyen porszívót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Porszívóvásárlás előtt állok. Eddig egy hagyományos porszívónk volt, ami 1200 w-os volt. Most állóporszívót szeretnék venni, de sok embertől hallottam, hogy gyengék. Sok szőnyegünk van, annak a tisztítását is ezzel végezném. Mit tudtok ajánlani?



2022. júl. 30. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkumulátorosra gondolsz?
2022. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, lehetőleg akkumulátorosat szeretnék.
2022. júl. 30. 09:36
 3/4 anonim válasza:

Az akksisokból a drágábbak a jobbak. Mondjuk 50ezer felettiek. De ne számíts arra, hogy ha sokat használod, az akkumulátor majd a végtelenségig bírja és ugyanakkora hatásfoka lesz. Én már ezt az utat végig jártam és belefáradtam. Lehet ugyan akksit cserélni, ez is lehet egy út.


Én már hálózatra csatlakoztathatót vettem, belefáradtam az akkumulátorosba. Nekem 60 m2-es a lakás és szuper gyorsan, hatékonyan fel tudok vele porszívózni. Igaz, van zsinórja, de engem nem zavar. És minden második porszívózás után üríteni kell a tartályt, de engem ez sem zavar.


Nagyon jó a szívóereje: [link]

2022. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az aksis nem szív olyan erősen, mint a vezetékes, de óriási kényelem, hogy nem húzom magam után a kábelt, nem kell hajolgatni, ide-oda tenni hogy ne akadjon be. 2-3 naponta használom az aksisat, leakasztom és gyorsan körbemegyek vele, korábban a vezetékeset jó ha 2 hetente elővettem, olyan macerás volt.
2022. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!