Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bosch kombinált tűzhelynél...

Bosch kombinált tűzhelynél mit jelent, hogy 4-es széria?

Figyelt kérdés
Mi jelent a széria szám?

2022. aug. 12. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobb mint a 3-as és rosszabb mint az 5-ös.

Vannak bizonyos funkciók amik a 3-asban nincsenek, csak a 4-esben. Meg a magasabb szériákban esetleg erősebb motor van.

Ugyanúgy mint az autóknál.

2022. aug. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" mit jelent, hogy 4-es széria?"

Mikor el akarták nevezni, gondolkodtak azon, hogy milyen nevet adjanak neki.

egyes már volt, kettes is, már a hármas is foglalt volt, így esett a választás a négyesre.

Nem csak a tűzhely 4-es. Időnként teljes termékpaletta jön ki új sorozatban, a porszívótól kezdve a mosógépig.

2022. aug. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az előttem válaszolók butaságot írtak, valószínűleg azt sem tudják miről van szó... Bosch-nál nincs 3-as és 5-ös széria...

Általánosságban elmondható, hogy míg a Serie 2 a legkevesebb funkciót tartalmazó legegyszerűbb de egyben legolcsóbb gépei, addig a Serie 8 a teteje, a Bosch legjobb gépei kapják a 8-as széria címkét.

De ez igazából csak egy kategorizálás, ami próbál segíteni a választásban.


Én régóta nézem őket, olvasok róluk és nekem ez a tapasztalatom a Bosch szériákkal:


Serie 2: A Bosch egyszerűbb, kevesebb funkcióval rendelkező, de legolcsóbb gépei.

Serie 4: A Bosch alsó közép - közép kategóriás gépei. A legtöbb alapvető funkciót tartalmazzák, sokszor kényelmi funkciókat is tartalmaznak már a Bosch ezen gépei. A Serie 2-től drágábbak, de a Serie 6-tól olcsóbbak.

Serie 6: A Bosch közép - felső közép kategóriás gépei, Az alap és kényelmi funkciókon felül már extra funkciókat is tartalmaznak. Ezeken már tapintható a minőségbeli növekedés, általában minőségibb anyaghasználat, nagyobb tartósság jellemzi azonban ennek ára van...

Serie 8: A Bosch csúcskategóriás gépei, az alap, kényelmi és extra funkciókon felül általában ezen gépei csatlakoztathatóak WiFi-re is, okosotthon kialakításához ideálisak. A Serie 8 eszközökre általánosságban jellemző a csendes működés, legszélesebb palettájú funkciólista és a minőségi anyaghasználat.


Én általában a Serie 4 és Serie 6-okra lövök, ezeket szoktam választani, de ez egyéni preferencia és pénztárca kérése.

febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!