Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool AKZM 8480 "6.sense"...

Hercz Róbert Sándor kérdése:

Whirlpool AKZM 8480 "6.sense" beépített sütő működés közben elöl tolja ki a meleg levegőt. Meglehetősen zavaró ez amikor a felette lévő főzőlapon is dolgozol.A kiáramló levegő hőmérséklete 30-45°C nem kellemes pl. nyáron. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

#Beépített Whirlpool katalitikus sütő #Igy müködik jól egy márkás konyhai sütő ?
2022. aug. 12. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális, valahogy hűtenie kell az elektronikát, az nem sülhet meg. Hátrafelé nyilván nem tolhatja, mert ott bennreked. Ha van fölötte ablak nyisd ki, ha nincs páraelszívót vedd fontolóra.
2022. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" működés közben elöl tolja ki a meleg levegőt. "

És alul szívja be, mivel a meleg fölfelé száll, ez a leglogikusabb megoldás a sütőtéren kívül eső részek hőmérsékletének temperálására.

Nekem teljesen más gyártó készüléke van, de ugyanígy oldották meg a kérdést.

Mellesleg a konyha tervezésénél már ezt a szempontot felvettük a figyelembe veendő kérdések listájára, így a sütő derékmagasságban az ablak közelébe került, minden mástól távol, ahol ez a jelenség a legkevésbé zavaró.

2022. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét hozzászólást. Azért bátorkodtam a témában kérdést feltenni, mert korábban egy EDESA PRACTICA (spanyol-portugál) sütőm volt, ami teljesen mechanikus kapcsolós volt, de ott ezt a jelenséget nem tapasztaltam. 17 évig szolgált, de a hőfokszab. kapcsoló miatt cserélni kellett.Mivel a konyhám régi a hely adott a beépítésre. Kb.ugyan azt tudta mint ez a modern Whirlpool. Szóval csalódott vagyok, ráadásul a hangjelző rendszere már 2-3 méterről sem hallható. Mit tanácsoltok? Ha valakinek ilyen modern de más márkájú sütője van annak is a hasába tolja a forró levegőt a sütő? Az már biztos, hogy hívni fogom a szakszervízt, legalább a figyelmeztető hangot javítsák meg.
2022. aug. 13. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
A mechanikust nem kell hűteni, mert abban nincs elektronika amit tönkretesz a nagy hő.
2022. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!