Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Állóporszívó tapasztalatok?...

Állóporszívó tapasztalatok? Van már egy profi Miele nagy szívóerejű porszívóm, de most az idős kutyám bentléte miatt gyakran elő kell kapnom, emiatt gondolkodom egy álló porszívóba. Melyik márka? Elektrolux szimpatikus.

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy ezeknek nincs akkora szívóerejük, de kinek melyik vált be? Fontos lenne a teleszkópos cső is, hátha ágy alatt is ki tudnám porszívózni. Ezek aksisak …az aksi feszültsége a szívóerő? Mert teljesítményt sehol nem látok. Nagyjából 25 V-osak úgy nézem.
2022. aug. 15. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Takarító vagyok, elég sok helyre járok, ahol ezek a nagyon menő álló porszívók vannak. Arra szinte bármelyik jó, amire te szeretnéd, de ha van egy profi porszívód én biztos nem áldoznék erre :)
2022. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Igen, gyakorlatilag csak a nagyját szedi össze szerintem is, de sajnos a Miele-t nem tudom állandóan előkapni, mert nehéz is, zsinóros is, megszakadok már az állandó takarítástól, téli kutya, nyáron bent van, vedlik mint az állat, kutyaszőr minden, ha naponta kétszer nem porszívózok, és nem mosok fel. Annyira jó lenne valami egyszerűbb megoldás, ami megkönnyítené a munkámat. Muszáj áldozzak rá, különben megszakadok. 🤦‍♀️
2022. aug. 15. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!