Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Áramkimaradás volt, és azóta...

Vonószenekar kérdése:

Áramkimaradás volt, és azóta nem hűt a hűtő. A kijelzőn azt írja, hogy 11 fok, a fagyasztó - 4. A világítás bent ég. Már háromszor kihúztam, és visszadugtam, pár fokos eltérés lett. Pár órája vettem észre, szerelő ma nincs . Valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

2022. aug. 20. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Újra kell a hőfokot programozni.
2022. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Érdemes lenne megnézni a kézikönyvet, illetve ha nincs kéznél, akkor rákeresni a pontos típusra. Mindig ez az első lépés.


Lehet, hogy az a helyzet, amit #1 ír, hogy a hűtő alapértelmezésben egy adott hőfokra hűt, mondjuk 14 fokra (hasraütés). Ezt te átprogramoztad mondjuk 4 fokra, de az áramkimaradás olyan hosszú volt, hogy ezt "elfelejtette" a hűtő (ami egyébként nem jó hír, de ez most mellékszál), és újra be kéne állítani azt a hőfokot, amit tartania kéne.

2022. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2022. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. A kézikönyv sajnos nincsen már meg.

Gondoltam rá, próbáltam nyomkodni, de sajnos nem sikerült. Samsung hűtő.

2022. aug. 20. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
A molekuláris bionikára tippeltem hogy azt választottad. Vagy engedtél a család unszolásának az orvosira?
2022. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia, orvosi.

Jó lesz, tetszik.

5. évet kezdem.

2022. aug. 22. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!