Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kerámialapos helyett tehetek...

Kerámialapos helyett tehetek be indukciós főzőlapot, ha az eredeti egyben van a sütővel?

Figyelt kérdés
Az egész kóceráj elektromos, beépített. A sütő része oké, de a főzőlap egy fos. Komplett cserére nincs pénzem, csak főzőlapra. Az felül érintős lenne. A mostani tekerőgombos a tűzhely elején. Meg lehet oldani, hogy kicserélem a főzőlapokat, vagy lehetetlen, ha nincs sehol még egy 3 fázisú doboz?
2022. aug. 21. 16:18
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

miert kellene 3 fazisu megegy?


de inkabb a beszerelese lehet nagyon draga, szetbontani megfeleloen majd vissza

biztos kell sok munka vele, nem csak kicsavar becsavar


szoval arban kitudja hol leszel


tipusokat nem tudsz irni mirol van szo most es mit terveznel beleteni?

2022. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A komplett tűzhely eletra bregenz. A csere főzőlap egy Bosch lenne. Nem kompatibilisek, mert a mostani lap a tűzhelyen tekerőgombos, az új meg saját magán érintős.
2022. aug. 21. 16:27
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

az a legkisebb gond hogy funkcionelkul ott lesznek tekerok vagy azok lelesznek veve


de maga anlap be e szerelheto fizikailag hogy illik bele


elektromosan mar konyebb lehet megoldani hozzaertonek hogy indukcios ne kulon forrasrol mukodjon hanem sajatjarol


bar en ehogy elneztem igy hirtelen amikbe googlen belebotlottam

nem kis beruhazast tervezel igy sem hankompatibilis lenne is


szoval ugyerzem amit emlitettem hogy megis arban nem nagyon nyersz rajta mintha egeszet cserelned inkabb


de persze nem tudom pontosan melyikekrol is van szo

2022. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, végül inkább mégis egyben veszek újat, az a legegyszerűbb.
2022. aug. 22. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!