Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Olyan légtisztító készüléket...

Olyan légtisztító készüléket keresek, ami másoknak bevált és a folyamatos szellőztetés ellenére is dohos lakás levegőjét segít elviselhetővé tenni, volna ilyen?

Figyelt kérdés

2022. aug. 27. 20:18
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem inkább a dohos szag forrását kellene feltárni és megszüntetni.
2022. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom. Mielőtt bármit beszerzel, a lehetőségekhez képest meg kell szüntetni a szag forrását. Ha szellőztetés ellenére is dohos szag van, ott olyan probléma áll fenn, amire vannak építőipari módszerek. Először ezt kell elvégezni, utána van értelme a légtisztító készüléknek, mert amíg ott van a masszív szagforrás, addig minden légtisztítást célzó próbálkozás csak fingfestés lesz.
2022. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szart sem érnek a légtisztítók, ha mellette ott van a szagforrás ami folyamatosan termeli a büdöset.
2022. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Magyarán a légtisztítók semmit nem érnek? De legalább jó drágák.

Azt hittem, hogy kikapják a levegőből az összes allergén anyagot, gombát, szagot... De ezek szerint tévedtem.

2022. okt. 7. 19:44
 5/7 anonim válasza:
0%
A gomba és allergén anyag, szag, nem a levegőben keletkezik. Ha dohos a bútor, nedves a fal, parketta, azt kell megoldani. A légtisztító legfeljebb a szálló porra jó és a pollenre, ami kintről jön be.
2022. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen kiszűri a dohos, penészes szagot is, de csak tüneti kezelés.


5. Hiába nem a levegőben keletkezik, ugyanúgy ott van a levegőben. Ha nem lenne ott, nem éreznéd a szagát az orroddal. A légtisztító ki is szűri ezeket. Egy HEPA szűrő 0.3 micronig szűr, a penész spórák pedig nagyobbak, mint 1 micron.

2022. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ma beszéltem egy szakemberrel, mert pont ez a probléma. Sajnos van egy hőhíd a szobában, itt mindig lecsapódik a pára. Penész nincs, mert azt le szoktuk krzelni. Dohszag viszont van. Szt mondta a szaki, hogy ennek az az oka, hogy a penészspórák már szétszóródtak a búzorokon, textiliákon is. Ionizátoros légtisztítót vettem. Ma kezdtem használni. Állítólag összeszedi a spórákat és atkákat.
2022. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!