Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » ARISTON Pro Eco 100 1,8k. Mil...

ARISTON Pro Eco 100 1,8k. Milyen fűtőszál kell? Wban

Figyelt kérdés
Az adott márkájú,típusú bojlert használjuk. 1800Wos fűtő betétet adnak hozzá gyárilag. Amit 1½éve vettem is. De sajnos max 1½évet is bír,olyan kemény a vízünk. Lehet-e helyettesíteni 1500Wal? Mert nem akarok évente 14ezer forintot kuadni a gyáriért. Ehhez a márkához nincs utángyártott,csak gyári. Ami Q...a draga. De találtam olyat ami minden porcikának megfelel,de az 1500W. Mivel a gyári 1800Wot ír,nem probléma ha 1500ast teszek bele?
2022. szept. 4. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A víznek nem számít.

A bojlernek annyiban, hogy a felfűtés időzítés hibázni fog.

Azaz ha eddig minden nap ötkor elkezdett fűteni hogy nyolcra legyen melegvíz, az bukni fog a gyengébb betéttel, azaz nem lesz időre melegvized.

2022. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehát magyarul,amit mondtak nekem is. Hogx a felfűtési idő a különbség? Mert az 1800Wos pl fel fűti ½óra alatt az 1500Wos meg mondjuk 50perc alatt....
2022. szept. 5. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!