Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mitől melegedhet a hűtő a...

Mitől melegedhet a hűtő a hőfok jelző szerint?

Figyelt kérdés

Nagy bevásárlást tartottam, és teleraktam üdítőkkel, sörrel meg úgy minden hasonlóval ami szobahőmérsékleten volt.

(90%-ban szobahőmérsékletű cuccok kerültek bele)

Azóta folyamatosan megy fel a hőfok, már 10 fok körül mutatja, de egyébként, érzésre a hőfok jónak tűnik, amikor kinyitom hideg jön belőle.

Csak 1.5 órája volt ez a nagy bevásárlás és nem értem....talán pont most ment tönkre a hőfok jelző?

Sajnos nincs olyan hőmérőm amit berakhatnék ellenőrizni, de kicsit idegesít az amit a hűtő jelez.



2022. szept. 10. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor engedted le utoljára? Egyszerre nem tud ennyi “meleg” árut rövid idő alatt lehűteni.
2022. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reggelre jó lesz.
2022. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A hűtő nem gyorsfagyasztó, ráadásul jól megpakoltad. Légy türelmesebb, le fogja hűteni, csak több óra kell hozzá. Az útmutatóban talán benne van, mit és mennyi idő alatt képes lehűteni. Egy kis teljesítményű autó sem gyorsul olyan vehemensen négy emberrel és a csomagjaikkal, mint ha csak a vezető ülne benne.
2022. szept. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert teleraktad szobahőmérsékletű, nagy hőkapacitású cuccokkal?
2022. szept. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!