Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha a szerelő elvesztette a...

Ha a szerelő elvesztette a számlát a villanybojlerről, akkor a Praktikerből, ahol vette, lehet kérni számlamásolatot?

Figyelt kérdés
A garancialevélről van egy fotóm, az alapján a Praktiker el tudja küldeni a számlát?

2022. szept. 20. 20:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ma felhívtam a Praktikert, azt mondták, hogy maximum egy új garanciaszelvényt tudnak kiállítani, mivel megtaláltam az e-mailjeim között a nyugtát, és mivel nyugtát kért a szerelő, nem pedig számlát, ezért új nyugtát nem adnak, és csak a nyugtával érvényes a garancia.

Azt is mondták, hogy hívjam fel a fogyasztóvédelmet, felhívtam őket, onnan átirányítottak a békéltetőtestülethez, ott pedig azt mondták, hogy indítsak peres eljárást.

Amúgy este megint küldött sms-t a szerelő, hogy majd küldi, csak már több, mint egy hónapja ezt ígéri.

2022. szept. 21. 14:21
 12/15 anonim ***** válasza:
Majd belejön, ha kapta az idézést.
2022. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Elméletileg most küldtem ajánlottan, tértivevényesen egy levelet a cégnek, ahol dolgozik.

Nem tudom, hogy ott alkalmazott, vagy övé a kft.

2022. szept. 21. 22:09
 14/15 anonim ***** válasza:
e-cegjegyzek.hu - itt le tudod kérdezni, hogy egy cégben ki a tulaj, ügyvezető.
2022. szept. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Esetleg Nemzeti Cégtár, ha már itt van nekünk.
2022. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!