Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 2 Napig nyitva volt a mélyhűtő...

2 Napig nyitva volt a mélyhűtő mert nem zárodot rendesen ?

Figyelt kérdés
Ilyenkor több áramot is fogyaszt vagy milyen hibák jönnek még elö emiatt?

2022. okt. 3. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Mintha bekapcsolnád a klímát és kinyitnád az ablakot. Többször kapcsol be, így többet fogyaszt. Meg jegesedik. Nem valószínű, hogy 2 nap alatt baja lesz. Hátul a hűtőrácsot porszívózd le időnként, azzal kímélheted.
2022. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk megolvadhattak és visszafagyhattak a benne tárolt dolgok, ami élelmiszerbiztonsági problémákhoz vezet.
2022. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
"nem zárodot rendesen" Nincs olyan mélyhütö amelyik rendesen zárodik! BE KELL ZÁRNI!!!!
2022. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az baj nem néztem meg van egy idős szülöm aki mindent elront mert már nem olyan jó feje mint régen mindent elenörzök.Meg van neki ilyen világ vége mánia is ezért mindent eltárol semmit nem dobál ki általába én szoktam.Minden felesleges dolgot le fagyaztot meg ha valamit ki takaritok raktárt csinál és élelmiszert tárol.Multkor a rovarokat is ki kelet irtanom mert rosszul tárolta a dolgokat.Azt hisz pénzt sporol de egy új hűtő nem olcso meg a rovar irtás se.Be raknám idősek otthonba de csak rosszat halok roluk.Általába a sütöt szoktam meg a konektorokat nézni mert ha ki gyulad valami az nagyob baj meg hogy, nem hagyja nyitva az ajtót bejáratit.
2022. okt. 3. 23:31
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Koliban nálunk néha rohadt szaga volt a hűtőnek. Van egy lyuk mindkét rekesz alján, ahol összefolyik az olvadék. Azt lenne érdemes takarítani ezután a kaland után.
2022. okt. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Morzsi007 ***** válasza:
68%
Nálunk hétvégén volt ez a hűtő fagyasztó része nem lett becsukva és bejegesedett kb 1 cm-re maradt nyitva. Nem olvadt ki semmi, de le kellett olvasztani, mert nem lehetett becsukni. Ahogy nyitva maradt fent lett egy jég réteg.
2022. okt. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
HA nyitva marad a fagyasztó akkor lederesedik és ezt lekell olvasztani, aztán működik tovább rendesen.
2022. okt. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!