Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Belül a mikró teteje lepattogz...

Belül a mikró teteje lepattogzott, emiatt elkezdett szikrázni. Lefújhatom festékkel, az megjavitja?

Figyelt kérdés
[link]

2022. okt. 8. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Miert nem veszel ujat? Azert egy mikro nem draga.
2022. okt. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem megfelelö a festék, akkor mérgezö lesz benne minden étel.

Vegyél egy újat, vannak olcsók is, nem kerül sokba

2022. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért szikrázik mert üres. Legalább egy pohár vizet tegyél bele.
2022. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Most nem azért, de ebben igénytelenség melegíteni akármit is.
2022. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Ezt lassan megeszi a rozsda, inkább vegyél egy újat, ha csak étel melegítésre kell bőven megteszi egy olcsóbb is. Én egy Hausmeistert nyúzok már vagy 7 éve kb.
2022. okt. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Azért ahhoz, hogy normálisan nézzen ki és jól működjön több kell egy lefújásnál. Le kellene kaparni a régi fellazult festéket és rozsdát majd felcsiszolás után hőálló festékkel befesteni az egészet. Anyámékét kb fél nap alatt tettem rendbe kézi és gépi csiszolással, majd méregdrága festékkel befestettem erre 3-4 hónap után bedöglött, nem kicsit voltam bosszús.:D Nem vagyok biztos benne, hogy ekkora macerát megérne ez az öreg jószág. Ha újat veszel tanulj belőle és olyat válassz ami kerámia, v rozsdamentes acélból készült sütőtérrel rendelkezik. Sajnos új korában egyik festetten sem látszik, hogy mennyire volt alapos a gyártó a fémkezelés terén.
2022. okt. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BeefEater ***** válasza:
Egy használt, de ennél jelentősen jobb állapotú mikrót kevesebbért kapsz mint amibe az alapozó és a festék kerülne.
2022. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!