Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Aroma diffúzorban milyen...

Aroma diffúzorban milyen időközönként kell ezt cserélni?

Figyelt kérdés

Kaptam ajándékba egy aroma diffúzort, és nagyon jól működik, viszont valamit nem tudok.

Van benne az a nedvességet felszívó henger alakú valami, és hogy azt milyen időközönként kell benne cserélni, illetve hol tudok hozzá ilyet venni?



2022. nov. 1. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudjuk mid van, ne haragudj.
2022. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha tudatlan van, ajánlom hogy keress rá, ha nem hiszed el hogy létezik :)
2022. nov. 1. 21:56
 3/14 A kérdező kommentje:
*vagy
2022. nov. 1. 21:56
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Arra keressek rá hogy mid van, és te mondod rám hogy tudatlan vagyok?

Nem csak egyféle létezik a világon.

Ilyenkor az lenne a minimum, hogy linket, pontos típust ad meg a kérdező.

2022. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Salx Narval ***** válasza:
89%
Tudsz rendelni a neten mindenféle típushoz, ill egyes drogériákban és többnyire ott is ahol magát a készüléket is forgalmazzák. A készüléket desztillált vízzel használd ha sokáig szeretnél párologtatni vele. A gyártók azt tanácsolják, hogy minden aromaolajhoz új kellene, nos engem nem zavar ha eleinte kicsit keveredik a két illat sőt magam is néha többfélét párologtatok egyszerre ezt te döntöd el. Használattól függően 2-3 havonta javasolják a cserét. Ha csak párologtatsz és desztillált vizet használsz akkor akár 1-2 évente is elég kicserélni. Az illóolajnál az olaj finomságától, sűrűségétől függ. Hálózati víz párologtatásánál a helyi víz minősége, só és szárazanyagtartalma a mérvadó. A nedvszívó rudacska eltömődése szemmel látható pöfékelést, elvékonyodó páraoszlopot, vagy ködszerű elterülést okoz. Nyilván ilyenkor az eltelt időtől függetlenül cserélni kell. Tehát a dolog lelke a desztillált víz ill, hogy a rudacskába ne hagyd beleszáradni az olajat. A csapvíz nem csak a rudacskát tömíti el, de egyes komolyabb készülékeket is tönkreteheti. Csak valódi illóolajat csepegtess a párologtatóba.
2022. nov. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az enyémben pl semmi ilyen nincs...
2022. nov. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5 végre valaki, köszönöm


A többieknek pedig inkább nem reagálnék az idétlen beszólásaikra.

2022. nov. 2. 07:35
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
Mégis mi az idétlen? Millió féle létezik. Tudni kellene, neked milyen van? Mondom, az enyémben nincs ilyen...
2022. nov. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mint mondtam ajándékba kaptam, ezért fogalmam sincs hogy honnan van, de kb ez ugyanaz:

[link]

2022. nov. 2. 16:28
 10/14 A kérdező kommentje:
De amúgy azt nem értem, hogy ha neked nincs benne ilyen, akkor minek válaszolsz? Nyílván olyanrtól kérdeztem aki tudja hogy miről van szó, de elnézést akkor hogy ezt nem írtam ki a legelején, de úgy gondoltam ez nyilvánvaló.
2022. nov. 2. 16:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!