Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Rúdporszívó ½-¾ óra takarítást...

Relevans19 kérdése:

Rúdporszívó ½-¾ óra takarítást figyelembe véve, mennyire nehéz, mennyire fárad el a kezed? Olvastam kb. 2.5-3 kg egy ilyen gép, gondolom minden tartozékával együtt de maga csak az eszköz használat közben hány kiló?

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Mi a jó eget porszivozik valaki fél-háromnegyed orat????
2022. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan van, egyáltalán nem nehéz, hiszen a tömege nagy része ugye a földre nehezedik. Csak húzogatni kell, ahogy a másik fajtát is.


Inkább az a baj, hogy relatív hamar kell bele friss akkumulátort venned, mert kifingik a gyári. Eleinte csak csökken a használati idő, aztán eljön a nap, hogy muszáj venned új akksit, mert nem dolgozik öt percet sem már. Gyártófüggő, hogy mennyibe kerül a pótlás, de számolj vele.

2022. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és akkor még egy kérdés. Tudom használattól függ de mennyit bírt a te akksid illetve a porszívó árához képest-százalékban-kb.mennyi az új akksi, szóval, hogy érdemes e egyáltalán ilyen gépben gondolkozni?
2022. nov. 7. 12:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak meg csak annyit: én is sokszor feltettem már magamnak ezt a kérdést.😃
2022. nov. 7. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 Nekünk átlagos használat mellett két és fél évet bírt az akksi egy 50 négyzetméteres lakásban. Ez mondjuk kétnaponta 20 perces használati átlag.


Az árak nagyon függnek a márkától. Nekünk egy alap Dyson van, ajándékba kaptuk, magamtól nem vettem volna, pont az akkumulátor miatt. A porszívó olyan 120e körül volt, a gyári csereakksi kb. 30e.


Mindent egybevetve nem rossz. Ha nem nagyon szöszös-szőrös lakás (pl. nincs állat), akkor nagyon kényelmes, hogy nem kell kábelt dugdosni és a gépet hurcolni, csak előkapod a rudat, és körbeszaladsz vele. Elég erős, nem túl hangos, elegáns. Könnyű kiüríteni is. Nekünk tényleg jó, háromfős család, nincs állat stb.


Van ebből a típusból sokkal nagyobb teljesítményű is, de azok a készülékek és a csereakksik is húzósabbak árban.

2022. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél, aktuális a vásárlás.
2022. nov. 7. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!