Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha külföldről (Amerika,...

Ha külföldről (Amerika, Németország vagy Kína) rendelek kis háztartási gépet és elromlik, akkor itthon hol tudom megjavíttatni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy turmixgépet, de a típus amit néztem itthon nem elérhető.

Viszont még sosem rendeltem külföldi oldalról, és nem tudom mi a teendő ha elromlik a gép. Egyáltalán van Magyarországon olyan szervíz, ami külföldi cuccokkal dolgozik?

Megéri külföldről rendelni, vagy inkább nézelődjek még itthon.



2022. nov. 22. 13:46
A kérdező szavazást indított:
Megéri külföldről rendelni.
Nem éri meg külföldről rendelni.
5 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van szervíz, amelyik annak a cégnek a termékeit javítja, akkor ezt is meg tudják javítani majd. Nem éri meg külföldről ilyen ismeretlen dolgot rendelni.
2022. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jó áron van megéri megrendelni, ezesetben a javíttatás nem fogja megérni, lehet jobban kijössz ha rendelsz másikat
2022. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg nagyobb méretű háztartási gépet külföldről rendelni, garancia nem lesz és a szállítás is sokba kerül.
2022. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:

Azt sem árt figyelembe venni hogy mekkora feszültségről üzemeltethető az illető készülék.

Amerikában 110V van, nem 230V.

Bizonyos készülékek (pl. TV, erősítő, házimozi stb) képesek üzemelni nagyobb fesz. tartományban (pl. 100-240V).

Sok viszont nem (mosógép, mosogató, vasaló, sütő, stb).

Ezt vásárlás előtt meg kell nézni a konkrét készülék műszaki leírásában!


Nehogy azt szívd meg hogy veszel egy 110V-os készüléket, mert azt semmire nem tudod használni itt...

2022. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az amit itthon nem tudsz megvenni?
2022. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi tanácsokat!

Egy olyan turmixgépet néztem ki, ami tud gyümölcsturmixot, meleg levest, és növényi tej helyettesítő italokat is készíteni, de csak vízforralásra is alkalmas.

[link]

Sajnos itthon nem elérhető, ezért gondoltam hátha megérné külföldről rendelni. Viszont tartok tőle ha elromlik itthon nem tudom megjavíttatni.

2022. nov. 23. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!