Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whírpool Awe 6416 mosógép...

Whírpool Awe 6416 mosógép centrifugálásakor mi lehet a probléma??

Figyelt kérdés
A mosógép program szerint működik,centrifugál is/900 fordulaton/hibakódot nem jelez,de a centrifugálás után a ruhákból csavarni lehet a vizet !Újra csak centrifugázunk,működik,de a végén a ruhák ugyanolyan vizesek maradtak.Eddig ilyen nem volt,mi lehet a hiba?A neten nem találtam meg a hiba okát.Megköszönném a segítő válaszokat.

#Mosógép centrifugálás #Whírpool Awe 6416 mosógép
2022. nov. 29. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Közben engedi le a vizet?
2022. nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es,köszi a választ.A vizet rendesen leengedi,a szivattyú is működik,ezért nem értjük,hogy mi lehet a probléma?
2022. nov. 30. 09:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Szűrőt néztétek? Ha szénkefés a modell azt is meg kellene nézni, nincs e nagyon elkopva.
2022. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat,a szűrőt kitisztitottuk/pici kosz volt benne/mosni később fogunk,jelzem majd,hogy működik-e rendesen.
2022. dec. 2. 08:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Megjavult?
2022. dec. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyet mostunk,a program végigment,nem centrizett,hibát nem jelzett!Levettem a motor felőli oldalt,a szíj le volt esve.Felraktam,kézzel körbetekertem,de letekeredett a szíj.Szerelőt hívtunk,körbetekerte a nagy tárcsát az ékszijjal,letekeredett.Közölte,8-as van a tárcsában,mert a dobtengely mindkét oldalon el van törve!Így ránézésre állapította meg.Elvitte 4 napja,ma hozta vissza,35.000.-ft-ba került.Mosni holnap fogunk,mert valami ragasztónak száradni kell.Majd megírom,hogy működik-e.Köszi az érdeklődéseket.Üdv.
2022. dec. 14. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Hű, ez durva. Remélem még hosszú évekig működni fog mostmár!
2022. dec. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!